Małgorzata Rozenek to jedna z bardziej popularnych gwiazd polskiej telewizji. Choć ma wielu fanów, wśród osób, które obserwują jej poczynania, znajdą się także złośliwcy.

Gwiazda publicznie przyznawała, że przez długi czas ona i Radosław Majdan starali się o dziecko, byli już bliscy poddania się. Próbowali także in vitro. Ich próby w końcu zakończyły się powodzeniem.

Małgosia Rozenek-Majdan urodziła zdrowego synka, Henryka, 10 czerwca. Od jej porodu minęło ledwie ponad dwa tygodnie, a gwiazda już bierze się do pracy.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie próżnują

Już dwa tygodnie po porodzie Gosia Rozenek-Majdan rozpoczęła pracę nad projektem, w który jest zaangażowana od kilku lat. Mowa o programie emitowanym w TVN – „Projekt Lady”.

Gwiazda jest prowadzącą popularnego formatu. Za tę rolę polubili ją widzowie, a dzięki empatii, jaką okazuje, zdobywa sobie także sympatię uczestniczek.

Jak widać, Małgorzata Rozenek-Majdan ani myśli zwolnić tempa. Teraz, gdy jest już osiem miesięcy po porodzie, ponownie wkracza do akcji i już niebawem pojawi się na ekranach.

Para przygotowuje się do nagrywania zupełnie nowego programu

Gwiazda poinformowała o tym, że już w lutym na TVN Style pojawi się program z jej udziałem. Chodzi o projekt "Rozenek cudnie chudnie", w którym Gosia Rozenek-Majdan będzie próbować wiele diet, zabiegów i aktywności po to, by schudnąć i dać wskazówki innym kobietom po porodzie.

Mało tego, jak zdradziła Małgorzata Rozenek-Majdan w „Dzień dobry TVN”, niebawem ruszają zdjęcia do kolejnego programu z jej udziałem. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem, w marcu wyjadą za granicę w tym celu. Wciąż jednak nie wiadomo o jakim programie mowa.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO