Przemysław Kossakowski w ostatnich latach stał się jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Wiele osób zainteresowanych jest jego związkiem z Martyną Wojciechowską oraz licznymi wyprawami podróżnika.

Zazwyczaj Przemysław Kossakowski bardzo chroni swoje życie prywatne, ale tym razem zrobił wyjątek i pokazał internautom bliską dla siebie osobę.

Wyprawę przyćmiła mama dziennikarza

Mąż Martyny Wojciechowskiej opublikował na Instagramie fotografię z wyprawy w Tatry. Na zdjęciu na tle przepięknego zimowego krajobrazu towarzyszy mu jego mama.

„Moja mama, jak widać na załączonej fotografii, jest kobietą młodą. Ale biorąc pod uwagę, że jej syn dobiega pięćdziesiątki, łatwo się domyślić, że i Ona trzydziesty rok życia ma już ukończony. Jednak mimo młodego wieku, kiedy narzuca na szlaku tempo, muszę naprawdę wyciągać nogi, żeby dotrzymać jej kroku, co odnotowuje z prawdziwą satysfakcją oraz synowską dumą.” – napisał żartobliwie dziennikarz.

Internauci komentują

Obserwujący profil Kossakowskiego od razu dali wyraz swojego podziwu dla rodzicielki podróżnika wskazując, że jest on do niej bardzo podobny z wyglądu.

Przemysław Kossakowski z mamą
Przemysław Kossakowski z mamą
fot. screen Instagram / przekossakowski

Internauci docenili też dobre geny rodziny i w większości uznali, że oboje wyglądają bardzo dobrze jak na swój wiek.

„Bardzo młoda kobieta. Też tak chcę za te trochę lat śmigać po górach” – piszą w komentarzach zaskoczeni fani dziennikarza.

Zgadzacie się z ich opinią?

Zobacz także: Katarzyna Zielińska wykazała się poczuciem humoru i porównała się do legendarnej Sarah Jessica Parker. Co takiego pokazała aktorka na zdjęciach

Może cię zainteresować również: Ten przyrząd jest w każdej kuchni. Eksperyment pokazał co się może na nim znajdować jeśli jest niedokładnie umyty. Warto o to zadbać

Na portalu Życie pisaliśmy także o: Na co w tym roku będą przeznaczone pieniądze z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Cel jest naprawdę wyjątkowy

Sprawdź: Małgorzata i Radosław Majdan nie zwalniają tempa. Para przygotowuje się do nagrywania zupełnie nowego programu