Aktorka znana z licznych przedstawień teatralnych i roli w popularnym serialu „Barwy szczęścia” lubi zamieszczać swoje fotografie na Instagramie na bieżąco informując swoich fanów o jej nowych pomysłach czy zobowiązaniach zawodowych.

Ostatnio Katarzyna Zielińska postanowiła jednak trochę pożartować i zestawiła jedno ze starszych swoich zdjęć z fotografią przedstawiającą stylizację Sarah Jessica Parker, która zagrała między innymi w kultowym serialu „Seks w wielkim mieście”.

Amerykańska aktorka jest uznawana za ikonę mody, a jej stroje często znajdują się w magazynach modowych.

Porównanie obu stylizacji rozbawiło wielu internautów.

Niesamowite „podobieństwo”

Na zdjęciach obie aktorki prezentują różowe sukienki, z tym że stylizacja Kasi Zielińskiej zdecydowanie nie pasuje do jej urody, a jej jakość znacznie odbiega od tej prezentowanej przez Sarah Jessica Parker.

Sarah Jessica PArker kontra Katarzyna Zielińska
Sarah Jessica PArker kontra Katarzyna Zielińska
fot. screen Instagram / katarzynazielinska

Polska aktorka zamieściła też zabawny komentarz, w którym dała znać co dokładnie myśli o swojej dawnej stylizacji.

„Nie macie pomysłu, w co się ubrać w taką szarą środę? Koniecznie w róż. Prawie jak Sarah Jessica Parker. (…)Nie ma obawy, że ktoś Was może nie zauważyć. (…) Ps. Sarah mocno przesadziła z ilością materiału. Nuda” – napisała gwiazda „Barw szczęścia”.

Porównanie rozbawiło obserwujących Instagram aktorki, którzy docenili jej humor. Zgadzacie się z ich opinią?

Zobacz także: Gwiazda kina i telewizji odeszła przedwcześnie ale jej fani wciąż o niej nie zapomnieli. Historia Małgorzaty Braunek jest niepowtarzalna

Może cię zainteresować również: Ten przyrząd jest w każdej kuchni. Eksperyment pokazał co się może na nim znajdować jeśli jest niedokładnie umyty. Warto o to zadbać

Na portalu Życie pisaliśmy także o: Kariera filmowego Adasia Niezgódki potoczyła się zupełnie inaczej, niż spodziewali się fani. Czym zajmuje się dziś aktor "Akademii Pana Kleksa"