Małgorzata Rozenek bawi się obecnie w gorącym kurorcie Tulum w Meksyku gdzie wybrało się w tym roku sporo polskich celebrytów.

Choć jest na wakacjach to przerwy od mediów społecznościowych sobie nie zrobiła i na bieżąco dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami na różne tematy.

„Życie jest niewiarygodnym cudem”

Żona Radka Majdana powitała na świecie w zeszłym roku swojego trzeciego syna. Henryk, podobnie jak dwójka jej pierwszych dzieci, przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro.

Celebrytka od lat promuje ten postęp medycyny uważając, że pomógł wielu kobietom takim jak ona, które miały problem z naturalnym zajściem w ciążę.

Małgorzacie Rozenek leżącej na meksykańskiej plaży ponownie zebrało się na sentymentalne rozmyślania.

„Gdyby nie Oni, moje życie miałoby dużo mniej sensu. In Vitro to cud medycyny.” – napisała celebrytka, która podziękowała swoim lekarzom i klinice.

Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem
Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem
fot. screen Instagram / m_rozenek

In vitro coraz bardziej powszechne

W Polsce metoda in vitro dalej nie jest tak rozpowszechniona jak w innych krajach, a do tego sporo kosztuje. Zdesperowane pary jednak wielokrotnie nie zaważają na koszty upatrując w tym ostatnią szansę na dzieci.

Małgorzata Rozenek jest najgłośniejszą orędowniczką in vitro, za co dziękuje jej wielu fanów. Jedna z internautek przyznała nawet, że to dzięki celebrytce zdecydowali się jej spróbować.

Podoba wam się jej zaangażowanie w tą sprawę?

Zobacz także: Przemysław Kossakowski zrobił wyjątek i pochwalił się ważną dla siebie osobą. Internauci są zaskoczeni jej urodą oraz kondycją

Może cię zainteresować również: Agnieszka Kaczorowska pokłóciła się z internautką o swoje zdjęcie z córką i mężem. Powód jest wyjątkowo prozaiczny

Na portalu Życie pisaliśmy także o: Ten list powinien przeczytać każdy rodzic. Wzruszające słowa dziecka do mamy, które na zawsze zmieniają punkt widzenia

Sprawdź: Małgorzata i Radosław Majdan nie zwalniają tempa. Para przygotowuje się do nagrywania zupełnie nowego programu