Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która robi karierę w błyskawicznym tempie. Wygrana w Eurowizji Junior 2018 przyniosła nastolatce ogromną popularność. Jej utwory grają największe stacje radiowe w kraju, a młoda gwiazda bierze udział w największych imprezach show-biznesu.

Roxie od kilku lat intensywnie pracuje nad materiałem muzycznym i koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma również wygraną w "The Voice Kids".

Ponadto pamiętajmy, że Roksana Węgiel to nastolatka, która musi łączyć karierę w show-biznesie z obowiązkową edukacją. Okazuje się, że gwiazda radzi sobie z tym wspaniale.

Roksana Węgiel zaskoczyła fanów swoim nowym wyglądem

Artystka, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodzieży, nie może narzekać na brak pieniędzy. Jak się okazuje, Roksana Węgiel potrafi wykorzystać swoje 5 minut, a co za tym idzie, sporo zarobić.

Obecnie Roxie jest jedną z droższych artystów w Polsce, a za jeden koncert może zgarnąć nawet 30 tysięcy złotych!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał

W ostatnim czasie Roksana Węgiel przeszła niespodziewaną metamorfozę. Teraz młoda artystka wybrała się do fryzjera na korektę odrostów, a kilka tygodniu temu zaprezentowała się fanom z blond refleksami.

Fani byli zachwyceni nową odsłoną Roksany „Roxie” Węgiel. Jak wam się podoba gwiazda w nowej odsłonie?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO