Chociaż początki rozpoznawalności Kasi Tusk wiązały się głównie z jej sławnym ojcem, byłym premierem Donaldem Tuskiem, to już niedługo później przedsiębiorcza dziewczyna na dobre ugruntowała swoją pozycję w polskim show-biznesie.

34-latka prowadzi bloga, na którym dzieli się z czytelnikami swoimi przemyśleniami, a także chętnie publikuje kadry z codziennego życia na Instagramie. To właśnie za pośrednictwem InstaStories Kasia podzieliła się ostatnio zdjęciem, które wywołało burzę wśród fanów... Co przedstawiało?

Odważne zdjęcia w błogosławionym stanie

Jakiś czas temu ogromną sensację wzbudziły radosne wieści przekazane przez Kasię i jej partnera, Stanisława Cudnego. Oznajmili oni bowiem światu, że... spodziewają się drugiego dziecka!

Chociaż początkowo Tusk nie była zbyt chętna do dzielenia się z publiką swoim stanem, to w końcu zaczęła publikować coraz odważniejsze fotografie, na których doskonale uwydatniała ciążowy brzuszek. Dzieliła się także z fanami szczegółami dotyczącymi własnego samopoczucia oraz zmieniającego się ciała.

źródło: Instagram/@makelifeeasier_pl
źródło: Instagram/@makelifeeasier_pl

Ogromne emocje wywołał wśród fanów jeden z kadrów, jakie Kasia zamieściła ostatnio w mediach społecznościowych. Pomimo niedawnego urlopu spędzonego w Toskanii, kobieta postanowiła skorzystać ze słońca również w Polsce i rozsiadła się z książką na leżaku do opalania, ubrana jedynie w kostium kąpielowy. Moment ten uwieczniła na InstaStories, pozując z lekturą ułożoną na ciążowym brzuchu.

Fani Kasi wręcz nie mogą się doczekać aż ich ulubienica powita na świecie drugą pociechę!

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradza, jakie talenty ma jej starsza córka. Tego na pewno nie wiedzieliście

Może cię zainteresować: Była ukochana Tomasza Kammela znalazła nowego wybranka. Czy jest bardziej sławny od dziennikarza? Kim jest nowa miłość Katarzyny Niezgody

Pisaliśmy również o: Zaskakujące słowa Jolanty Kwaśniewskiej o teściach córki. Jacy są rodzice Kuby Badacha? Takiej wypowiedzi nikt się nie spodziewał