Rodzina Kwaśniewskich od lat budzi zainteresowanie wśród Polaków. Kadencja Aleksandra Kwaśniewskiego jako prezydenta już dawno minęła, jednak zarówno on, jak i członkowie jego familii wciąż cieszą się dużą popularnością w mediach.

Do jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy rodziny Kwaśniewskich - oprócz byłego prezydenta - należy z pewnością była pierwsza dama, Jolanta Kwaśniewska. Dla wielu Polaków od lat stanowi ona prawdziwą ikonę i wzór idealnej żony.

Ostatnio kobieta postanowiła podzielić się swoją opinią na temat rodziców wybranka swojej córki. Takie słowa nie padają często! Co sądzi o teściach Aleksandry?

Zaskakująca relacja pierwszej damy z teściami córki

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem już od niemal dekady. Para pobrała się w 2012 roku i od tego czasu stale udowadnia, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. Widzi to każdy, kto znajdzie się w pobliżu zakochanych - sama pierwsza dama z rozczuleniem wspomina pełne uczucia słowa i gesty, jakimi obdarzają się Aleksandra i Kuba.

Wielka miłość nie zawsze oznacza jednak szczęście całej rodziny. Często w drogę wchodzą nieprzychylni teściowie... Jak to wygląda w małżeństwie Kwaśniewskiej i Badacha? Nieco więcej na ten temat wyjawiła pierwsza dama.

"Oleńka dobrze trafiła, ma cudownych teściów. Rodzice Kuby są niezwykle ciepli, wychowali wspaniałych dwóch synów. Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze" - wyjawiła żona byłego prezydenta.

Okazuje się, że rodzice Kuby dogadują się z rodzicami jego żony wręcz perfekcyjnie - podzielali z Jolantą i Aleksandrem nawet te same pomysły dotyczące ślubu młodej pary! Pierwsza dama sympatią darzy również samego Kubę, który jest według niej idealnym wybrankiem dla jej córki.

"Dla mnie Kuba jest wyjątkowym człowiekiem z wielką charyzmą. I takim figlem w oczach, podobnym jak u jego rodziców" - przyznała dumna teściowa.

Nie da się ukryć, że tak dobre relacje w rodzinie nie zdarzają się często!

Zobacz także: Przyjechaliśmy w odwiedziny do syna. Zamiast ciepłego powitania wypędzono nas za drzwi

Może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski zdradził swoje plany odnośnie współpracy z Donaldem Tuskiem. Jakie warunki muszą być spełnione

Pisaliśmy również o: Kolejna seniorka dała się nabrać oszustom. Nową metodą złodzieje wyłudzili od 83-latki wszystkie oszczędności