Nie ulega wątpliwości, że śmierć Krzysztofa Krawczyka przyniosła za sobą nie tylko rozpacz i smutek wielu ludzi, ale też niemały chaos wśród bliskich piosenkarza. Gdy w świat poszła informacja, że cały majątek artysty ma przejąć wdowa po nim Ewa Krawczyk, rozpoczęła się medialna karuzela...

Walka o majątek Krzysztofa Krawczyka dała rozgłos jego synowi Igorowi

Wcześniej niewiele wiedzieliśmy o jedynym synu artysty Krzysztofie Igorze Krawczyku, dla którego Ewa Krawczyk jest macochą. Gdy zaczęło być głośno o wątpliwościach odnośnie testamentów napisanych przez Krzysztofa Krawczyka na długo przed śmiercią, wielu zainteresowanych ludzi podzieliło się na dwa obozy, w których jedni byli po stronie chcącej przejąć cały majątek Ewy Krawczyk, drudzy kibicowali Krawczykowi juniorowi, który kwestionował prawdziwość słów macochy, gdyż okazało się że były dwa testamenty, a on żadnego nigdy nie widział.

Cała ta medialna awantura sprawiła, że zaczęto się mardziej interesować osobą Igora, którego historia została przedstawiona jako bardzo trudne dzieciństwo i dorosłe życie w biedzie spowodowanej jego niepełnosprawnością. Wielu pamięta, że napady padaczkowe uniemożliwiające Igorowi jakiekolwiek zatrudnienie zaczęły się po wypadku samochodowym, którego sprawcą był sam Krzysztof Krawczyk.

Smutna historia Igora sprawiła, że pootwierały się przed nim drzwi wiodące na scenę, co zaowocowało tym, że Krzysztof Igor Krawczyk zaczął dawać koncerty, a nawet wykonywał piosenki swojego ojca. Dzisiaj media obiegła sensacyjna wręcz dla fanów Krzysztofa Krawczyka i zespołu "Trubadurzy" wiadomość. Co powiecie na to, by historia zatoczyła w pewnym sensie koło i w miejsce zmarłego Krzysztofa Krawczyka postawiła jego syna Igora?

Na jego facebookowym profilu pojawiła się zaskakująca informacja, która z pewnością przyciągnie wielu ludzi na Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2021 już 13 sierpnia!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Internautka miała na palcu nietypowego guza. Lekarz go zbagatelizował. Jej historia trafiła do sieci

Zerknij: Meghan Markle i książę Harry opublikowali ważne oświadczenie odnośnie medialnych plotek. O co poszło