Jak wyjaśnia w jednym ze swoich ostatnich filmów TikTok, odkryła mały guzek na palcu wskazującym. Czy to ukąszenie komara, chwilowy obrzęk, czy coś bardzo poważnego? Choć początkowy rozwój był troszeczkę niepokojący, to było niczym w porównaniu z tym, co nastąpiło później.

Lekarz potraktował problem jako "kosmetyczny" i kazał czekać

Ledwie widoczny guzek osiągnął alarmujący rozmiar w ciągu roku, co doprowadziło do tego, że Hollie wymyśliła zabawny hashtag „#pregnantfinger”, czyli "ciężarny palec". W ciągu zaledwie trzech dni dziwaczny film zebrał ponad 875 000 wyświetleń i 25 500 polubień, pozostawiając wielu widzów wstrząśniętych, zdesperowanych, by dowiedzieć się, co się u licha dzieje.

@hollierosebakes

If I don’t laugh I’ll cry 🥲✌🏻 ##pregnantfinger ##ohno ##fingerbump

♬ Oh No - Kreepa

W drugim klipie TikTok Hollie rozwiała część tajemnicy. Lekarze początkowo powiedzieli jej, że to torbiel zwojowa: wypełniony płynem guzek, który może pojawić się w pobliżu stawów, ale jest całkowicie nieszkodliwy. Lekarze z powodu pandemii nie chcieli nic z tym zrobić, dopóki Hollie nie odczuwała bólu, ponieważ był to nieszkodliwy i jedynie kosmetyczny problem, wyjaśnia Hollie w swoim filmie.

@hollierosebakes

Didn’t expect so many people to see the last video! Be sure to check for lumps and get them checked out! ##pregnantfinger ##fingerbump

♬ original sound - hollie.rosesmith.199

Ale w miarę upływu czasu guzek tylko się powiększał i chociaż nadal nie bolało, Hollie postanowiła w końcu się go pozbyć. Wtedy lekarze próbowali przebić go igłą, aby spuścić płyn z wnętrza guza. Ale ku szokowi wszystkich, nic nie wyszło poza krwią.

Oznaczało to, że w końcu nie była to torbiel zwojowa. Lekarze byli zagubieni. Hollie powiedziano, że potrzebuje operacji usunięcia guzka, który następnie okazał się tłuszczakiem, wolno rosnącym guzem tłuszczowym pod skórą.

Trzymając zabandażowany palec do aparatu, Hollie wyjaśniła: „Miałam operację w zeszłym tygodniu. To jest teraz mój palec, muszę mieć na nim ten opatrunek, ponieważ mam szwy na palcu, będą wyjęte w przyszłym tygodniu." Pod koniec filmu zachęcała innych do poważnego potraktowania takich spraw: „Więc chłopaki i dziewczęta, jeśli znajdziecie jakieś guzki na swoim ciele, proszę idźcie i natychmiast je zbadajcie”.

@hollierosebakes

Reply to @aliyahbegum7 I did go to the doctors as soon as it appeared! It was a lipoma and was removed last week!

♬ original sound - hollie.rosesmith.199

Co o tym sądzicie? Czy to nie jest przykład jednego ze skutków złej diagnozy spowodowanej wprowadzonymi w działaniu służby zdrowia zmian?

O tym się mówi: Jakie są najlepsze techniki dbania o kwiat paproci? Te wskazówki uratują tę roślinę

Zerknij: Jacek Rozenek znowu zakochany? Kim jest widziana z aktorem piękna brunetka