Minęły właśnie dwa lata od udaru jaki Jacek Rozenek przeszedł. Natychmiastowa pomoc nieznajomego być może uchroniła aktora przed najgorszym. Poważny udar spowodował paraliż prawej strony ciała aktora, posadził go na pewien czas na wózku inwalidzkim i odebrał zdolność mówienia – To twardziel! – stwierdził wówczas 67-letni Emilian Kamiński, który jest dyrektorem Teatru Kamienica, miejsca pracy Jacka Rozenka.

Potężny udar nie przeszkodził aktorowi w powrocie do pełni sił

Emilian Kamiński obiecał wówczas, że Rozenek niebawem wróci do sprawności, co na szczęście się stało. Aktor włożył w rehabilitację mnóstwo energii, ciężkiej pracy, a przede wszystkim miał w sobie silną potrzebę powrotu do pierwotnego stanu zdrowia, co ostatecznie zaowocowało spektakularnymi efektami ćwiczeń.

Artysta migiem zaskoczył wszystkich powrotem do pracy, w której na dobre rozruszał ciało i umysł. Obecnie ciężko jest uwierzyć w to, że ten człowiek jeszcze niedawno nie był w stanie mówić, chodzić, ani stać. Widywany jest od czasu do czasu w mieście, cieszy się życiem i korzysta z niego jak nigdy dotąd.

Niedawno odwiedził elegancki ośrodek wypoczynkowy Resort Golf Kołczewo niedaleko Międzyzdrojów. Na tę wycieczkę zabrał ze sobą psa Bunia, który najwyraźniej także polubił piękną brunetkę z publikowanej na mediach społecznościowych przez aktora fotorelacji.

Okazuje się, że czas w ośrodku wypoczynkowym spędzała z Jackiem Rozenkiem Monika Dubisz, ceniona w świecie show-biznesu menadżerka gwiazd, która pracuje m.in. z Jackiem Borkowskim (62 l.), czy Iwoną Węgrowską. Zagadnięta o relację łączącą ją z aktorem, nie odpowiedziała jednoznacznie, pozostawiając prawdę owianą tajemnicą – Omawialiśmy z Jackiem kilka wspólnych projektów. Jestem nim zauroczona… Nie znam bardziej czarującego faceta. Naprawdę… - stwierdziła krótko i więcej nie kontynuowała tego wątku.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Meghan Markle i książę Harry opublikowali ważne oświadczenie odnośnie medialnych plotek. O co poszło

Zerknij: Najpopularniejsze show Telewizji Polskiej będzie miało konkurencję! Marta Manowska powinna się obawiać. O czym mowa