Jak podaje portal "Super Express", Ida Nowakowska postanowiła szczerze powiedzieć, co myśli o kościele i o chrzcie swojego synka. Mało kto spodziewał się, że gwiazda "Pytania na śniadanie" może powiedzieć coś takiego.

Ida Nowakowska szczerze o kościele

Ida Nowakowska świetnie radzi sobie w rodzimym show biznesie. Możemy ją zobaczyć w roli gospodyni programu "Pytanie na śniadanie", świetnie radziła sobie jako jurorka w tanecznym show TVP. Jesienią ma poprowadzić "You Can Dance - nowa generacja". Władze TVP chętnie powierzają jej kolejne zadania.

Ida Nowakowska przez całą ciążę pracowała, a po urodzeniu synka bardzo szybko zdecydowała się wrócić do swoich obowiązków zawodowych łacząc je z opieką nad dzieckiem. Do tej pory gwiazda TVP nie zdecydowała się ujawnić, jakie imię wspólnie z mężem wybrali dla swojego pierworodnego. Stwierdziła, że zrobi to dopiero po ochrzczeniu pociechy.

W szczerych słowach powiedziała przy okazji, co myśli o kościele. Ida Nowakowska nigdy nie ukrywała, że jest osobą niezwykle wierzącą i chciałaby wychować w wierze synka. Przyznała, że wspólnie z mężem przygotowują się do chrztu, "dużo na ten temat czytają" by "chrzciny nie były tylko eventem".

"Dla nas to jest przeżycie duchowe, a nie tylko pretekst do spotkania się na obiad czy kolację, bo tak to się można zawsze spotkać" - dodała w wywiadzie udzielonym "Plejadzie". Ida Nowakowska idzie nieco wbrew trendowi wyznaczanemu przez inne gwiazdy, które zdecydowały się zrezygnować z ochrzczenia swoich pociech.

Zaskoczyły was słowa Idy Nowakowskiej?

To też może cię zainteresować: Izabela Trojanowska upadła w czasie występu. Wiadomo, co było przyczyną. Kto w tym przypadku zawinił

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Słowa Nostradamusa o 2021 roku mogą zmrozić absolutnie wszystkich! Czy okaże się gorszy od 2020? Przepowiednia jasnowidza z XVI wieku powala na kolana

O tym się mówi: To pierwszy taki przypadek od ponad trzech wieków. W Watykanie rusza proces kardynała i dziewięciu innych osób. Znany jest powód, a zarzuty są poważn