Nie da się ukryć, że Nostradamus do dziś uchodzi za jedną z najbardziej niesamowitych postaci w historii, a jego przepowiednie przyszłych zdarzeń, daleko wybiegające poza czasy, w których przyszło mu żyć, czyli XVI wiek są naprawdę powalające. Zwolennicy jasnowidza i uczeni nieustannie analizują jego czterowiersze i szukają zapowiedzi tego, co nas spotka.

To, co udało się wywnioskować z wizji jasnowidza na 2021 rok budzi prawdziwa grozę i może nawiązywać nawet do filmów z gatunku science fiction z zombie! Czy 2021 rok okaże się dużo gorszy niż jego poprzednik?

Wizje Nostradamusa powalają na kolana! Jasnowidz z XVI wieku miał dużo do przekazania o 2021 roku

Nostradamus miał zdaniem ekspertów przewidzieć takie zdarzenia jak przejęcie władzy przez Hitlera, zabójstwo prezydenta Kennedy’ego czy ataki na World Trade Center. Wiele osób doszukuje się w jego tetrastychach przepowiedni dotyczących wybuchu pandemii w 2020 roku.

Zdaniem Nostradamusa możliwe jest, że w tym roku dojdzie do „końca świata”, jaki znamy od wieków. Wydarzenia, które przewiduje budzą istną grozę.

„Niewielu młodych ludzi: na wpół martwych, żeby dać początek. Martwy na przekór, sprawi, że inni będą błyszczeć, a w wzniosłym miejscu wydarzy się wielkie zło” – wizję rodem z filmów o zombie przytacza serwis Hiro.

Jak odczytywać te słowa? Interpretacji jest naprawdę sporo, a mówi się o apokalipsie za sprawą asteroidy, głodu bądź ataku zombie. Wiele osób w wizjach Nostradamusa widzą zapowiedź III wojny światowej, gdzie USA z Europą i Japonią mają ruszyć na Chiny i Rosję.

Filozof i jasnowidz miał przekonywać, że obecny rok będzie dużo gorszy od poprzednika.

Jak informował portal "Życie Polska": JEST ZAPOWIEDŹ PRZYSZŁOROCZNEJ WALORYZACJI EMERYTUR I RENT ZE STRONY RZĄDU! CZY SZACUNKOWE DANE SĄ ZDECYDOWANIE ZANIŻONE? EKONOMIŚCI NIE MAJĄ ZŁUDZEŃ

Przypomnij sobie: ANTONI KRÓLIKOWSKI I JOANNA OPOZDA JUŻ PO ZARĘCZYNACH? AKTOR POSTANOWIŁ WYDAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIE! SZYKUJE SIĘ ŚLUB ROKU? WSZYSTKO JEST JUŻ WIADOME

Portal "Życie Polska" pisał również: JAROSŁAW KACZYŃSKI ZŁOŻYŁ BARDZO POWAŻNĄ OBIETNICĘ. MOWA O DUŻYCH PODWYŻKACH OD SZEFA PIS. OTRZYMA JE UPRZYWILEJOWANA GRUPA OSÓB. WIADOMO, ILE DOSTANĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TOMASZ STOCKINGER ZNÓW ZAKOCHANY? ZNANY AKTOR POSTANOWIŁ PO RAZ PIERWSZY POKAZAĆ SIĘ Z UKOCHANĄ PUBLICZNIE. DO TEJ PORY NIE MÓWIŁ, KIM JEST WYBRANKA