Jak podaje portal "Jastrząb Post", Izabela Trojanowska była jedną z gwiazd w czasie Wakacyjnej Trasy Dwójki. Po skończonej piosence gwiazda chciała się ukłonić i robiąc krok do tyłu boleśnie uderzając plecami o scenę. Co było przyczyną upadku gwiazdy?

Izabela Trojanowska boleśnie upadła na scnę

W niedzilę w Koszalinie odbył się koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jedną z gwiazd była Izabela Trojanowska. Po zakończonym występie gwiazda ukłoniła się, zrobiła krok do tyłu i upadła plecami na scenę. Koszalińska widownia i widzowie przed telewizorami wstrzymali oddech.

Upadek wyglądał bardzo groźnie, ale na szczęście nie okazał się szczególnie groźny dla zdrowia Izabeli Trojanowskiej. Artystka jeszcze tego samego wieczora pojawiła się na scenie, uspokajając swoich fanów. "Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi" - zwróciła się do widowni.

Co było przyczyną upadku Izabeli Trojanowskiej?

We wtorkowym wydaniu dziennika "Fakt" podano nowe ustalenia na temat wypadku piosenkarki. Jak się okazuje, za poważnie wyglądający upadek Izabeli Trojanowskiej odpowiedzialny był obcas w jej butach, który wpadł w szczelinę na scenie. Niestety piosenkarce nie udało się zachować równowagi.

"Fakt" donosi, że zaraz po całym zdarzeniu Izabela Trojanowska została przebadana przez lekarza. Ten miał nie stwierdzić żadnego urazu. Piosenkarka jednak najadła się trochę strachu. Jej menadżer dodał, że artystkę nieco bolała ręka w związku z czym pojechała do lekarza do Warszawy.

Izabela Trojanowska/YouTube @Plejada
Izabela Trojanowska/YouTube @Plejada
Izabela Trojanowska/YouTube @Plejada

Mamy nadzieję, że artystka szybko wróci do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci? Pisarka w najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję. Gwiazda ma naprawdę kluczowy powód

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czwarta fala pandemii nieunikniona. Co stanie się z zaszczepionymi? Będzie obowiązek szczepień dla medyków? Dziennikarze z nieoficjalnymi informacjami

O tym się mówi: IMGW pilnie apeluje o ostrożność. Silne burze zagrażają Polakom. Zrobi się niebezpiecznie