Jak podaje portal "Pomponik", Marcin Mroczek jest ze swoją żoną w związku już od trzynastu lat. Ukochana aktora z "M jak miłość" obchodziła właśnie swoje urodziny, a szczęśliwy mąż postanowił dać jej soczystego buziaka na plaży nad polskim morzem, gdzie spędza urlop z całą rodziną.

Zrobił to jednak w bardzo oryginalny sposób! Oparł się na leżaku, na którym w stroju kąpielowym odpoczywała jego wybranka i podrzucił nogi do góry tak, by stanąć na rękach. Cóż za akrobacje! Do tego dodał zabawny opis pod zdjęciem.

Dzisiaj moja druga połowa kończy 33 lata. Czasem muszę stawać na "głowie" żeby za nią nadążyć, czasem nawet się nie udaje od razu. Na szczęście mamy do siebie sporo cierpliwości. Wszystkiego najlepszego kotku! Marcin Mroczek

Marcin Mroczek / YouTube:  Hotel Bacówka Radawa & SPA
Marcin Mroczek / YouTube: Hotel Bacówka Radawa & SPA

Żona aktora również udostępniła podobne zdjęcia na swoim profilu i opatrzyła je takim podpisem:

A ten oto człowiek @mroczek_marcin wystarczy mój całus i fruwa nad ziemią przy mnie od 13 lat...No mówią, że kobieta jak wino, ale żeby tak wystrzelić w kosmos po jednym buziaku?

Solenizantce życzymy dużo zdrowia i miłości od męża

To również może Cię zainteresować: Czym Przemysław Kossakowski Będzie Zajmował Się Po Rozstaniu Z Martyną Wojciechowską? Ma Już Plan

Zobacz także: Pascal Brodnicki Rozstał Się Z Żoną? To Już Prawdziwa Plaga Wśród Celebrytów. O Co Poszło