Jak podaje portal "Pomponik", Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się zaledwie trzy miesiące po ślubie. To ogromne zaskoczenie dla wszystkich tych, którzy uważali, że para podóżników świetnie się dogaduje. W końcu Przemek i Martyna zamieszkali razem podczas pandemii i oboje, mimo przykrych doświadczeń w przeszłości, zdecydowali się, by potwierdzić swoje wzajemne uczucie małżeńską przysięgą.

Rozstanie, o którym głośno jest w mediach, z pewnością dla obojga celebrytów jest bardzo trudne. Długo nie zabierali publicznie głosów, aż w końcu mama małej Marysi nie wytrzymała i napisała oświadczenie.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Martyna Wojciechowska

Podróżniczka poprosiła fanów o uszanowanie tak trudnego dla niej czasu.

Przemek Kossakowski czule opowiada o partnerce, źródło:Youtube: Plotek
Przemek Kossakowski czule opowiada o partnerce, źródło: Youtube:Plotek
Przemek Kossakowski czule opowiada o partnerce, źródło: Plotek

Co na to Przemek? Napisał na Instagramie, że bierze odpowiedzialność za swoje decyzje, których podjęcie nie przyszło mu z łatwością. Kossakowski, by nie wzbudzać sesnacji, odsunął się w cień, jednak zdradził nieco, czym będzie się teraza zajmował.

Z aktywności Przemka w social mediach wynika, że znów wyruszył w trasę z programem "Down the road". Będzie oglądać kolejną edycję tego reality show?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Źródło: party.pl
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Źródło: party.pl
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski. Źródło: party.pl

To również może Cię zainteresować: Sześć Sztuczek, Dzięki Którym Kwiaty W Pomieszczeniach Będą Rosły W Zawrotnym Tempie

Zobacz także: Jak Zasadzić Nasiona Ciężko Rosnących Roślin? Ten Skuteczny Sposób W Tym Pomoże