Polscy politycy to również swego rodzaju celebryci - ich sprawy prywatne wzbudzają w rodakach często nawet większe emocje, niż intymne szczegóły z życia niejednej gwiazdy.

Jak przystało na prawdziwych celebrytów, przedstawiciele polskiej sceny politycznej żyją jak prawdziwi królowie - jeżdżą na wakacje do ciepłych krajów, kupują markowe ubrania za tysiące złotych, a także raczą się posiłkami w luksusowych restauracjach.

Ostatnio posłowie Lewicy pozwolili sobie na wypad do jednego z warszawskich lokali. Jak wyglądało ich wyjście na miasto?

Ośmiorniczki za kilkaset złotych?

Posłowie Lewicy najwidoczniej nie pozwalają na to, by wewnętrzne problemy w partii znacząco wpłynęły na ich radość z życia - wobec tego podczas ostatniego wspólnego wypadu na miasto wyglądali na względnie zadowolonych i szczęśliwych. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - wielu Polaków również byłoby w pełni szczęścia mogąc pozwolić sobie na obiad w tak luksusowym miejscu...

Politycy wybrali się do jednej ze stołecznych restauracji, w której butelka wina może kosztować nawet 6 tysięcy złotych, a ceny takich dań jak polędwica z szarlotką czy antrykot „costata stagionata” przekraczają sto złotych.

"To była wspaniała kolacja, cudowny wieczór. Rozmawialiśmy o polityce, o roszadach w kubie KO oraz o sytuacji na Lewicy. Nasza frakcja byłej Wiosny jest bardzo zjednoczona i nie wyobrażamy sobie, żeby mogło dojść do niepotrzebnych napięć na lewicy, czego niektórzy nasi koledzy bardzo by chcieli" - opowiadał jeden z uczestników spotkania oraz życiowy partner Roberta Biedronia, Krzysztof Śmiszek.

Przedstawiciel partii zapowiedział również, że szykują się w niej wielkie zmiany - należy do nich m.in. wybór nowego przewodniczącego. Wyborcy z pewnością nie mogą się doczekać tych przemian!

Zobacz także: Wyroby mięsne znanej firmy zanieczyszczone szkodliwą substancją. Sanepid wycofuje te produkty

Może cię zainteresować: Stan zdrowia Jerzego Połomskiego znacznie się pogorszył. Artysta trafił do specjalistycznego ośrodka. Fani nie kryją smutku

Pisaliśmy również o: Znana jest już data ostatniego pożegnania Eugenii Herman. Wiadomo też jak odeszła. O co chodzi