Gwiazda znanych seriali, jak "W labiryncie" czy „07 zgłoś się”, zmarła w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie 19 lipca, będzie miała uroczystości pogrzebowe 28 lipca, czyli w zbliżającą się środę.

Eugenia Herman-Laskowska była niezwykle przyjazną i ciepłą kobietą. Ostatnie chwile swojego życia mieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie z przyjemnością brała udział w różnego typu wydarzeniach kulturalnych.

Wielu mieszkańców widziało w niej głowę rodziny. Informacja o jej śmierci załamała wszystkich - Z wielkim smutkiem żegnamy Eugenię Herman, aktorkę teatralną, telewizyjną, filmową i radiową, absolwentkę PWST w Łodzi, aktorkę łódzkiego Teatru Nowego", czytamy na profilu ZASP-u. "Niespełna dwa lata temu uroczyście świętowaliśmy jej dziewięćdziesiąte urodziny. Była pogodna i pełna energii. Odeszła artystka, pedagog, piękna, elegancka kobieta z klasą, napisano.

Jak ustalił "Super Express", Eugenia Herman odeszła z tego świata będąc w swoim pokoju. Umarła w swoim łóżku, jednak nie zmarła samotnie, gdyż była z nią wówczas opiekunka. Po prostu zamknęła oczy, jakby zasnęła. Nigdy już ich nie otworzyła.

Żałobna msza święta zaplanowana jest dnia 28 lipa 2021 roku, na godzinę 10:00 w Kościele Środowisk Twórczych w Warszawie Plac Teatralny 18. Potem odbędzie się odprowadzenie zmarłej artystki na warszawski Cmentarz Komunalny Północny. Brama główna godz. 12:00 - powiadomili bliscy zmarłej.

Redakcja składa najbliższym i rodzinie najszczersze wyrazy współczucia.

O tym się mówi: Jaka pogoda nas czeka? Gdzie będzie najładniej? Meteorolog IMGW podpowiada

Zerknij tutaj, aby nic Ci nie umknęło: Nergal trafił do szpitala. Muzyk zdał fotorelację z nieprzyjemnego zabiegu! Fani gwiazdora są zaniepokojeni. Czy wszystko u niego w porządku

Nie przegap tego, o czym pisaliśmy ostatnio: Ta przypadłość dotyka nawet młodych osób. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wyglądają pierwsze symptomy. Czym jest choroba Parkinsona