Nie jest tajemnicą, że przez lata obecności w mediach Piotr Krasko wyrobił sobie wizerunek jednego z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych dziennikarzy w naszym kraju. Niegdyś przez lata związany z TVP, od blisko roku prowadzi główne wydanie „Faktów” TVN, a od dłuższego czasu również program publicystyczny :Fakty po Faktach”, odkąd blisko pięć lat temu zmienił miejsce pracy.

Teraz dziennikarz podzielił się ze swoimi wielbicielami niezwykle ważną informacją. Ma za sobą ważny dzień, a do Piotra Kraśki spływają szczere gratulacje. O co chodzi?

Piotr Kraśko ma za sobą ważny dzień. Do dziennikarza spływa masa gratulacji! To istotne przeżycie

Piotr Krasko przez dekady kojarzony był głównie z pracą dla Telewizji Polskiej, w której był nie tylko prowadzącym programów informacyjnych z „Wiadomościami” na czele, ale pracował również jako korespondent. Pod koniec pracy w TVP był szefem „Wiadomości”, jednak pożegnał się z TVP w niezbyt miłej atmosferze. Wkrótce otrzymał propozycję z TVN, w której to stacji przez kilka lat prowadził wraz ze swoją przyjaciółką, Kingą Rusin „Dzień Dobry TVN”.

Gdy z TVN odeszła wraz z mężem Justyna Pochanke powstała luka wśród prowadzących „Fakty”. To stanowisko zaproponowano właśnie doświadczonemu dziennikarzowi, który odszedł tym samym ze śniadaniówki.

Okazuje się, że w piątek 22 lipca minął rok, odkąd Piotr Kraśko został prowadzącym „Faktów” TVN i dołączył do zespołu TVN24. Wspominkowym wpisem powiadomił o rocznicy swoich fanów na Instagramie.

„Każdego kolego dnia to tak samo wielki zaszczyt i po prostu wielka frajda pracować z tak wspaniałymi ludźmi. I każdego kolejnego dnia dla nas wszystkich jest najważniejsze, ze z nami jesteście. Dziękujemy” - napisał zadowolony Piotr Kraśko na Instagramie, którego słowa cytuje Super Express.

Jak informował portal "Życie Polska": MARYLA RODOWICZ JUŻ PO ROZWODZIE! CZY GWIAZDA ESTRADY STRACI OGROMNE PIENIĄDZE? SĄD WYDAŁ OSTATECZNY WYROK. PIOSENKARKA UDZIELIŁA JASNEGO KOMENTARZA

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA RATOWAĆ SĄSIADÓW, KTÓRZY ZNALEŹLI SIĘ W DUŻEJ OPRESJI. PIOSENKARKA POSTANOWIŁA WYKONAĆ PORUSZAJĄCY GEST. ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY

Portal "Życie Polska" pisał również: ZENEK MARTYNIUK ZACZNIE MIĘDZYNARODOWĄ KARIERĘ? WIELKI PRZEBÓJ KRÓLA DISCO POLO USŁYSZELI JUŻ FRANCUZI. JAKA BYŁA ICH REAKCJA? WIADOMO JUŻ, CO SĄDZĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DLACZEGO MARTYNA WOJCIECHOWSKA I PRZEMEK KOSSAKOWSKI SIĘ ROZSTALI? TO MIAŁO ICH OSTATECZNIE PORÓŻNIĆ! ZNAJOMA BYŁEJ PARY UJAWNIŁA NIEBYWAŁE INFORMACJE