Nie da się ukryć, że Zenek Martyniuk w Polsce zrobił w ciągu ostatnich dekad oszałamiającą karierę i choć jego gwiazda na chwilę przygasła to gwiazdor przeżywa drugą młodość, dzięki promocji tego gatunku muzycznego przez publiczne media, szczególnie Telewizję Polską.

Jednak disco polo to dość specyficzna muzyka, która zdaje się mieścić raczej w gustach wyłącznie Polaków. Okazuje się jednak, że ci, którzy myślą w ten sposób są – jak mawia klasyk – w mylnym błędzie! Wielki przebój Martyniuka „Przez twe oczy zielone” trafił w ucho Francuzom! Piłkarz Karol Fila, który przeszedł właśnie z Lechii do Strasbourga tą piosenką wkupił się w nowym klubie! Zenek Martyniuk z rozmowie z WP ciesz się z sukcesu swojego utworu.

Zenek Martyniuk ma szansę na międzynarodową karierę? Francuzom bardzo przypadły do gustu słynne „Przez twe oczy zielone”!

Co ciekawe, Karol Fila zdecydował się wykonać piosenkę Martyniuka samodzielnie. Choć umiejętności wokalne piłkarza oceniono z dużym przymrużeniem oka i ucha to sama piosenka ewidentnie spodobała się kolegom z nowej drużyny piłkarza. Gdy tylko zaczął się refren i Fila podniósł podniósł ręce do góry, zrobiła to cała reszta drużyna. Nagranie z tej zabawnej chwili zostało opublikowane na oficjalnym profilu nowego klubu Karola Fili.

Okazuje się, że wideo widział już sam Zenek Martyniuk, który nie był zaskoczony tym, że piosenka się podoba, gdyż ma skoczny rytm.

„To znaczy, że wśród piłkarzy jest bardzo popularna. Zresztą nie tylko w tym środowisku. Ale po tym, jak promował ją Kamil Grosicki, tym bardziej. Po strzelonych bramkach w Białymstoku na Jagiellonii puszczano piosenkę z tekstem "Przez twe bramki brameczki strzelone oszalałem" – wyraźnie cieszy się wokalista disco polo.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

Jak informował portal "Życie": POTĘŻNA FALA NADCIĄGA NAD POLSKĘ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA GWAŁTOWNE ZMIANY W POGODZIE. METEOROLODZY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. TRZEBA BĘDZIE UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: POTĘŻNA WPADKA W UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ UCZESTNIKA ROZBROIŁA WIDZÓW. W SIECI JEST WIDEO

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE INFORMACJE. DUŻE PIENIĄDZE TRAFIŁY DO URZĘDNIKÓW KANCELARII PREMIERA ZA WALKĘ Z PANDEMIĄ? TO NAGRODY DLA LUDZI DWORCZYKA