Na te informacje obserwatorzy ostatnich wydarzeń, których bohaterami są Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski czekali niemal od samego początku, gdy wypłynęła szokująca informacja, że małżeństwo podróżników to przeszłość. Znajoma pary zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy. Nie ma wątpliwości, że właśnie przez to związek gwiazd nie miał szans na przetrwanie.

Od kilku dni niemal cała Polska zastanawia się nad tym, jak to się stało, ze związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego rozpadł się zaledwie w trzy miesiące po ślubie. Dywagacji na temat tego, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu jest cała masa. Wyszło na jaw, że małżeństwo rozpadło się niemal z dnia na dzień, więc sama sytuacja może być ogromnym zaskoczeniem dla tych, którzy kibicowali podróżnikom.

Dlaczego Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski się rozstali? Znajoma pary ujawnia kulisy ich związku

Do tej pory, mimo złożonych oświadczeń w mediach społecznościowych, żadne z byłych małżonków nie chce mówić wprost o tym, co sprawiło, że nie są już razem. Parą byli przez trzy lata, a związek zakończył się w kwartał po ślubie, więc temat jest niezwykle gorący.

Tygodnik „Rewia” dotarł jednak do osoby z bliskiego otoczenia pary, która zdecydowała się powiedzieć wprost o tym, co mogło być powodem rozstania podróżników.

„Gdy był lockdown i Przemek mieszkał u Martyny, świetnie się dogadywali. Mieli czas tylko dla siebie. Potem oboje rzucili się w wir pracy. I ich drogi zupełnie się rozjechały – zdradziła znajoma pary, cytowana przez Super Express.

Kobieta sugeruje jednak, że większość winy leży po stronie Kossakowskiego, który miał spędzać bardzo mało czasu we wspólnym domu i nie chciał iść na kompromisy, które się naturalną częścią życia rodzinnego.

Martyna Wojciechowska. Źródło: instagram.com
Martyna Wojciechowska. Źródło: instagram.com
Martyna Wojciechowska. Źródło: instagram.com

Jak informował portal "Życie": POTĘŻNA FALA NADCIĄGA NAD POLSKĘ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA GWAŁTOWNE ZMIANY W POGODZIE. METEOROLODZY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. TRZEBA BĘDZIE UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: POTĘŻNA WPADKA W UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ UCZESTNIKA ROZBROIŁA WIDZÓW. W SIECI JEST WIDEO

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE INFORMACJE. DUŻE PIENIĄDZE TRAFIŁY DO URZĘDNIKÓW KANCELARII PREMIERA ZA WALKĘ Z PANDEMIĄ? TO NAGRODY DLA LUDZI DWORCZYKA