Nie da się ukryć, że postać Andrzeja "Piaska" Piasecznego przewinęła się przez dzieciństwo i lata nastoletnie wielu z nas i dobrze pamiętamy entuzjazm, gdy w okolicy roku 2000 okazało się, że ten piękny pan zagra rolę muzyka Kacpra Złotopolskiego vel Kacpra Górniaka w popularnym serialu "Złotopolscy". Grał tam wolnego ducha, zachwycał i podsycał emocje swoich idolek.

źródło: YouTube/Eleonora Gabriel

Barwna postać pełna miłości do świata w "Tańcu z gwiazdami"?

Jak ustalił "Pomponik", Andrzej "Piasek" Piaseczny stanie się częścią obsady "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie pokaże jednak swoich umiejętności tanecznych, a zamiast tego, będzie oceniał zmagania innych. Andrzej Piaseczny dołączć ma do Andrzeja Grabowskiego, Michała Malitowskiego, oraz Iwony Pawlović jako nowy członek jury!

Jak podają media, Andrzej Piaseczny od bardzo dawna uwielbia "Taniec z gwiazdami" i starał się nie przegapić żadnego sezonu. Jak poinformowała osoba z otoczenia artysty, "Piasek" nie zawahał się ani przez chwilę słysząc propozycję zasiadania w fotelu jurora.

Trochę szkoda, że nie chodzi o rolę uczestnika, jednak mimo wszystko warto sprawdzić, jakimi czynnikami będzie się Andrzej kierował oceniając zmagania taneczne koleżanek i kolegów z branży show-biznesu. Czy będzie jurorem surowym, pobłażliwym, wiecznie zachwyconym, czy będącym wiecznie na "NIE"?

O tym przekonamy się już niebawem, wraz z tym, jak sobie poradzą nowi uczestnicy w kolejnej już edycji!

O tym się mówi: Dorota Rabczewska zrobiła w aptece ciekawy zakup. Zdjęcia szybko obiegły sieć

Zerknij też tutaj: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek zapowiada pojawienie się nowego przedmiotu w szkole. Czego mogą spodziewać się uczniowie

Nie przegap tego: Prezes Jarosław Kaczyński podjął niezwykle ważną decyzję w sprawie Mateusza Morawieckiego. Czy Donald Tusk będzie zadowolony z takiego posunięcia