Jak doskonale wiemy, serwisy informacyjne emitowane w stacjach telewizyjnych cieszą się największą popularnością. Jednak zdecydowanie widzowie najchętniej oglądają prognozy pogody. Ostatnio podczas jednej z nich miała miejsce nietypowa wpadka.

Co się wydarzyło?

Jak podaje portal Pomponik, podczas ostatniej prognozy pogody prowadzonej przez Dorotę Gardias w stacji TTV doszło do dość nietypowej wpadki, a cała sytuacja błyskawicznie trafiła do sieci, gdzie została przedstawiona w zabawny sposób!

- Prezenterka ubrana w elegancki czerwony komplet, do którego dobrała jasny top oraz buty z odkrytymi palcami, mówiła spokojnie o pogodzie, gdy na widocznej koło niej mapie Polski zaszło niebywałe zjawisko. Okazało się, że temperatura dla Gdańska i Sopotu wynosi... 221 stopni – donosił „Fakt”.

Sytuacja rozbawiła internautów

Cała sytuacja szybko zyskała także kontekst polityczny, a wszystko to za sprawą popularnego w Internecie profilu Make Life Harder, którego twórcy w zabawny sposób relacjonują obecne wydarzenia.

Pod opublikowanym screenem, twórcy profilu dodali komentarz, że twórcy pogody „Chcą usmażyć Tuska”. Co miało oczywiście nawiązywać do obecnych politycznych zagrywek.

Nie da się ukryć, że internauci byli dość mocno rozbawieni całą sytuacją, a także zabawną interpretacją wpadki przez popularny w Internecie profil.

Jak informował portal "Życie": POTĘŻNA FALA NADCIĄGA NAD POLSKĘ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA GWAŁTOWNE ZMIANY W POGODZIE. METEOROLODZY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. TRZEBA BĘDZIE UWAŻAĆ

Przypomnij sobie: POTĘŻNA WPADKA W UWIELBIANYM PRZEZ POLAKÓW TELETURNIEJU „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. ZASKAKUJĄCA ODPOWIEDŹ UCZESTNIKA ROZBROIŁA WIDZÓW. W SIECI JEST WIDEO

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DO MEDIÓW TRAFIŁY PORAŻAJĄCE INFORMACJE. DUŻE PIENIĄDZE TRAFIŁY DO URZĘDNIKÓW KANCELARII PREMIERA ZA WALKĘ Z PANDEMIĄ? TO NAGRODY DLA LUDZI DWORCZYKA