Jak podaje portal Pomponik, w życiu jednego z bohaterów programu „Rolnik szuka żony” zaszły ogromne zmiany! Jak się okazuje, Sławomir Banasiak, którego mieliśmy okazję poznać w szóstej edycji znanej produkcji, nareszcie wziął ślub!

Praktycznie nikt nie wiedział o ślubie!

- To był bardzo tajemniczy i kameralny ślub, dla wielu z nas, dowodem na to, że się odbył, jest zmiana nazwiska Eweliny - narzeczonej Sławka. Od kilku dni widnieje na Facebooku jako Ewelina Banasiak – wyznała podczas rozmowy z dziennikarzami portalu Pomponik, jedna z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”.

Jednym z powodów, przez który Sławek nie podzielił się informacją o swoim ślubie była dość mocna popularność, którą zyskał podczas programu, a która przysporzyła mu więcej problemów niż korzyści. Jak się bowiem okazuje, mężczyzna niejednokrotnie spotykał się na ulicy z obelgami kierowanymi w swoja stronę, bowiem według fanów programu Sławek powinien wybrać Martę.

Kameralna uroczystość!

Co więcej, mężczyzna narzekał na brak prywatności, jego życie nieustannie było śledzone przez okolicznych mieszkańców, a jego rodzina i sąsiedzi nieustannie byli wypytywani o jego życie.

Jak się okazuje, niedługo po zakończeniu zdjęć do programu, Sławek otrzymał list od Eweliny, która mieszkała w Toruniu. Para postanowiła się spotkać, a niedługo potem postanowili spróbować związku. Już w ubiegłym roku mężczyzna postanowił się oświadczyć, jednak z powodu pandemii zakochani musieli przełożyć wesele!

Finalnie jednak uroczystość się odbyła, chociaż w kameralnych warunkach, co jednak nie przeszkadzało Sławkowi, a wręcz pomogło mu utrzymać ceremonię w tajemnicy!

Sławomir / YouTube:  Rolnik szuka żony
Sławomir / YouTube: Rolnik szuka żony

Jak informował portal "Życie": TAKA SYTUACJA JEST PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNA! CZY DUCHOWNY ZOSTANIE UKARANY ZA TO, CO ZROBIŁ DZIECIOM PODCZAS KATECHEZY

Przypomnij sobie: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

Portal "Życie" pisał również: DLACZEGO IWONA KUTYNA ZREZYGNOWAŁA Z PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ? WOKÓŁ ODEJŚCIA ZNANEJ PREZENTERKI NAROSŁO WIELE MITÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PROGNOZA POGODY NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POWAŻNE ZMIANY W POGODZIE. BĘDZIE DYNAMICZNIE! EKSPERCI OSTRZEGAJĄ