Nie da się ukryć, że Iwona Kutyna przez długi czas była jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Prezenterka dostała swoją pierwszą pracę w 2001 roku, kiedy to przeniosła się do stolicy. Wtedy to rozpoczęła pracę w stacji TVN, a dokładnie w zespole redakcji programu „Tenbit.pl”. Niedługo później została natomiast twarzą serwisów informacyjnych w stacji TVN24.

Rozkwit kariery

Współpraca Iwony Kutyny ze stacją TVN nie trwała jednak zbyt długo, bowiem już pięć lat później prezenterka przeniosła się do stacji TVP i została prowadzącą serwis „Panorama”. Niedługo później gwiazdą Telewizji Polskiej zaczęły mocno interesować się media.

W wielu serwisach plotkarskich głośno było o związku Iwony Kutyny z Tomaszem Kinem. Z pozoru idealna relacja okazała się jednak totalną pomyłką. Para w 2007 rozstała się, a co więcej, decyzję o rozstaniu podjął prawdopodobnie partner prezenterki.

Mimo, że w życiu prywatnym Iwony Kutyny nie układało się najlepiej, to prezenterka nadal miała powody do radości z powodu rozwoju swojej kariery. Widzowie uwielbiali ją jako prezenterkę „Panoramy”, a dodatkowo prowadziła także różnorodne serwisy informacyjne emitowane w TVP Info oraz brała udział w audycjach radiowej Jedynki.

Skąd taka decyzja?

Jednak z czasem pojawiły się problemy także w pracy. W 2011 roku Jan Szul – szef TVP kazał swoim pracownikom zaangażować się w sprzątanie lasów łęgowych nad Wisłą. Na początku dziennikarka odmówiła, jednak finalnie uległa i udała się na akcję „Sprzątania świata” wraz z Danutą Holecką i Adrianem Klarenbachem.

Finalnie jednak prezenterka została przeniesiona do stacji TVP Regionalna, co przyczyniło się w znacznym stopniu do mniejszego rozkwitu jej kariery. Ponownie szansę rozwoju otrzymała dopiero wtedy, kiedy szefem TVP został Jacek Kurski. Wtedy to Iwona Kutyna ponownie otrzymała posadę w „Panoramie”.

Jednak prezenterka nie zagościła tam długo, bowiem zaledwie cztery miesiące później powiadomiła, że odchodzi z Telewizji Polskiej i rozpoczyna swoją działalność w sieci. Wiele osób domyśla się, że znana prezenterka nie chciała być kojarzona z Jackiem Kurskim i działaniami stacji TVP, jednak sama zainteresowana nigdy nie potwierdziła tych doniesień.

Jak informował portal "Życie": TAKA SYTUACJA JEST PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNA! CZY DUCHOWNY ZOSTANIE UKARANY ZA TO, CO ZROBIŁ DZIECIOM PODCZAS KATECHEZY

Przypomnij sobie: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

Portal "Życie" pisał również: JAK BOGATY JEST ABP. SŁAWOJ LESZEK GŁÓDŹ? BYŁY METROPOLITA GDAŃSKI NIECHĘTNIE KOMENTUJE SWÓJ MAJĄTEK. NA PYTANIA DZIENNIKARZY SZYBKO RZUCIŁ SŁUCHAWKĄ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PROGNOZA POGODY NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POWAŻNE ZMIANY W POGODZIE. BĘDZIE DYNAMICZNIE! EKSPERCI OSTRZEGAJĄ