Jak przypomina portal "Super Express", Ewa Bilan-Stoch nie należy do osób, które chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia. Raczej rzadko udziela wywiadów, a kiedy już się na to decyduje, zdarza się jej zdradzić rzeczy, o których fani nie mieli pojęcia. W jednej z takich rozmów żona Kamila Stocha zdobyła się na niezwykle trudne wyznanie. Czego dotyczyło?

Szczere wyznanie Ewy Bilan-Stoch

Kamil Stoch od lat cieszy się gronem wiernych fanów, którzy cenią go nie tylko za wyniki sportowe, ale także za to, jakim jest człowiekiem. Rozpoznawalność skoczka przekłada się również na rozpoznawalność jego żony Ewy Bilan-Stoch. Choć ukochana Stocha stara się trzymać z dala od blasku fleszy, fanów skoczka interesuje również jej życie.

Fani Ewy Bilan-Stoch niezbyt często mają okazję dowiedzieć się czegoś o niej, bo raczej niechętnie udziela wywiadów. Jednak kiedy już się na to decyduje, dowiadujemy się o niej nowych rzeczy. Żona skoczka nie unika temtatów trudnych, o czym świadczy szczere wyznanie, na jakie zdecydowała się w jednej z rozmów.

Ewa Bilan-Stoch pozostaje aktywna zawodowo. Nie ukrywa, że praca jest jej ogromną pasją przez co tym chętniej ją wykonuje. Żona Stocha przyznała w jednym z wywiadów, że wydaje jej się, że jest pracoholiczką. Dodała również, że w jej przypadku granica między pracą a życiem prywatnym mocno się zaciera.

"Śmiejemy się z Kamilem, że on pracuje dla mnie, a ja dla niego. Trudno jest czasem zauważyć granicę, gdzie jest nasze życie prywatne, a gdzie zawodowe" - mówiła w rozmowie z "Onet Sport" w listopadzie ubiegłego roku.

Zaskoczyło was wyznanie Ewy Bilan-Stoch?

To też może cię zaskoczyć: Zabawna wpadka prowadzącego „Panoramę” skrytykowana przez internautów. O tym błędzie z poziomu szkoły podstawowej Karol Gnat szybko nie zapomni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski zdradził kto jego zdaniem wygra najbliższe wybory parlamentarne. Jego przewidywania niejednego zaskoczą

O tym się mówi: Mało kto pamięta o siostrze oraz bracie księcia Williama i Harry’ego. Oboje odsunęli się w cień. Wiadomo kim są i jak się potoczyło ich życie