Robert Makłowicz już od lat skrada serca widzów swoim profesjonalizmem, anegdotkami i niezwykle ujmującym charakterem. Nic więc dziwnego, że jego program "Makłowicz w podróży" bije rekordy oglądalności.

Fanów słynnego kucharza równie mocno, co przedstawiane w programie egzotyczne przepisy, interesuje również prywatne życie gwiazdora. Niedawno Makłowicz opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z żoną. Wielbiciele byli zachwyceni!

Robert i Agnieszka to wręcz wzór małżeństwa

Niedawno Makłowicz i jego ukochana, producentka filmowa Agnieszka Pogoda, obchodzili swoją trzydziestą rocznicę ślubu. Pobrali się w 1991 roku i doczekali się dwóch synów: Mikołaja oraz Ferdynanda.

Małżeństwo kucharza wygląda niczym z bajki - wraz z żoną pracuje, podróżuje i spędza każdą wolną chwilę. Dodatkowo okazuje się, że to właśnie Agnieszka jest odpowiedzialna za wielki sukces gwiazdora!

"Moja żona skończyła teatrologię, a potem kierownictwo produkcji w łódzkiej filmówce i została kierownikiem produkcji w jednym z programów. I rzeczywiście namówiła mnie do tego, żeby zrobić pilotażowy odcinek programu kulinarnego. Od początku, aż do dziś, jest moim kierownikiem produkcji" - wspomina Makłowicz.

Z pewnością niewiele osób byłoby w stanie spędzać w swoim towarzystwie tak dużo czasu - Robert i Agnieszka podzielają jednak zainteresowania i pasje, a w pracy rozumieją się bez słów, co pozwala im osiągać razem jeszcze więcej.

Makłowiczowie wraz z synami stanowią naprawdę zgraną rodzinę. Niewykluczone, że już niebawem potomkowie kucharza pójdą w ślady ojca - żadnemu z nich kulinaria nie są bowiem obce.

Takiego życia rodzinnego można gwiazdorowi tylko pozazdrościć!

Zobacz także: Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka urodziła jego dziecko. Magda Stępień dodała pierwsze zdjęcie z synkiem

Może cię zainteresować: Mateusz Gessler przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Co przewiduje restaurator? Jego słowa nie są optymistyczne

Pisaliśmy również o: Zbigniew Zamachowski zabrał głos w sprawie swojego romansu i rozstania z żoną. Padły ostre słowa