Jeden z ulubionych aktorów polskich skończył wczoraj, 17 lipca 60 lat. Dziesięć lat poświęconych na związek z dziennikarką Moniką Zamachowską-Richardson poszlo z przysłowiowym dymem, gdy aktor wdał się w gorący romans z koleżanką podczas prób do sztuki teatralnej. Odszedł od żony, wyprowadził się pewnego weekendu, a w zabraniu swoich rzeczy z ich wspólnego mieszkania pomógł mu syn...

Media rozdmuchały sprawę po marcowych publikacjach

Od kiedy Zbigniew Zamachowski został sfotografowany przez paparazzich podczas wyprowadzki z mieszkania, medialnej burzy nie było końca, a sama pożucona żona udzieliła od tego czasu kilku krótkich wywiadów na ten temat. Wyznała wówczas, że decyzja o rozstaniu padła po stronie jej męża, gdy przyznał sie do uczucia do koleżanki Gabrieli Muskały, z którą grał w spektaklu "Oszuści".

To podczas prób do tej sztuki zaiskrzyło między Zbyszkiem Zamachowskim, a Gabriela Muskałą, a owe iskrzenie wybuchło gorącym uczuciem, które zrujnowało małżeństwo aktora z dziennikarką.

Zbygniew Zamachowski postanowił wypowiedzieć się na temat publikacji medialnych, a słowa które padły z jego ust sa ostre jak brzytwa... - Niektórzy uwielbiają żyć nie swoim życiem i wkładają nam w usta słowa, których nigdy nie wypowiedzieliśmy, jak i tworzą sytuacje, w których nie braliśmy udziału. Wchodzenie w dialog z nimi nie ma sensu. (...) Natomiast myślę, że można z tym walczyć w takim zakresie, w jakim ta walka jest możliwa. W moim przypadku tą walką jest milczenie. Nie wchodzę w żadne polemiki, na żadnych portalach, nie komentuję. I tyle - powiedział Onetowi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dominika Chorosińska jest mamą szóstki dzieci. Jedno z nich niosło ze sobą ponurą tajemnicę. O co chodzi

Zerknij: Ewa Wachowicz ponownie w objęciach miłości. Kto jest jej nowym wybrankiem? Zakochani są naprawdę szczęśliwi