Dominika Chorosińska, niegdys Figurska jest żoną aktora Michała Chorosińskiego, z którym gwiazda serialu "M jak miłość" wychowuje szóstkę dzieci, jednak jedno z nich nie jest wynikiem ich miłości...

Burzliwe życie aktorki uporządkowało sie dzięki jednej książeczce...

Dominika Chorosińska poświęciła siedem lat grając w serialu "M jak miłość". Rok 2009 przyniósł aktorce decyzje o rezygnacji z dalszego udziału w tej produkcji, gdyż jej ambicje skierowały się na inne artystyczne projekty.

Od pięciu lat Dominika Chorosińska jest prowadzącą programów w Telewizji Polskiej, w TVP Info, a także w Telewizji Republika. Jest także zagorzałą działaczką Prawa i Sprawiedliwości, co dało się zauważyć w studio TVP w programie "W tylewizji".

Prywatnie, aktorka jest żoną Michała Chorosińskiego, który na pewnym etapie ich małżeństwa musiał zmierzyć się ze zdradą żony, której owocem jest jedno z wychowywanych przez małżonków dzieci.

Jak zawsze zaznacza, dla niej rodzina jest na pierwszym miejscu. W swym uduchowieniu aktorka wyznała, że piątka z szóstki dzieci jest wynikiem spełnionej małżeńskiej miłości, jednak jedno z nich przyniósł im los całkiem nieoczekiwanie...

Wdając się w romans dziesięć lat starszym kompozytorem i reżyserem aktorka doczekała się syna Józka. Kryzys małżeński sprawił, że jego dalsze istnienie zawisło na włosku, jednak pewna książeczka ze słowami świętej Faustyny pozwoliła artystce zrozumieć wiele rzeczy... - Skleiliśmy małżeństwo, choć z ludzkiego punktu widzenia było to niemożliwe. Najpierw zaczęła mnie rozsadzać tęsknota za sakramentami. Pewnego dnia na targach książki przypadkowo natknęłam się na Dzienniczek s. Faustyny. Przeglądając go, znalazłam zdanie, że mogą przyjść do mnie najwięksi grzesznicy. Poczułam, że zalewa mnie strumień boskiej miłości. Dziś uważam, że to m.in. s. Faustyna uratowała moje małżeństwo - wyznała aktorka w jednym z udzielonych prasie wywiadów.

Co o tym sądzicie?

O tym sie mówi: Studiowała biologię, ale została legendą dziennikarstwa. Czym dzisiaj zajmuje się Grażyna Bukowska

Zerknij tutaj: Andrzej Piaseczny się doigrał? Wiemy, kto zasiądzie w jury "The Voice Senior" zamiast niego

Nie przegap tego: Studiowała biologię, ale została legendą dziennikarstwa. Czym dzisiaj zajmuje się Grażyna Bukowska