Katarzyna Barbara Skrzynecka, z domu Urbańska przyszła na świat w Warszawie 3 grudnia 1970 roku. To znana osobowość telewizyjna, piosenkarka, kompozytorka, prezenterka, kompozytorka i autorka tekstów.

Wszechstronnie uzdolniona i piekna

W aktorstwie zadebiutowała w 1985 roku rolą w filmie "Pewnego letniego dnia", a jej późniejsze role w spektaklach "Metro", "Chicago" i "Evita", a także w serialach "Kopciuszek", "Bulionerzy", "Wow", "Bao-Bab, czyli zielono mi", przypieczętowały jej pozycję w świecie aktorstwa.

Jej sześć studyjnych albumów pokazało jej talent muzyczny, który docieniało i nadal docenia wielu Polaków, ale na talentach muzycznych i aktorskich sie nie konczy, gdyż świetnie się też sprawdziła w aktorstwie dubbingowym, jako Bella w "Pięknej i Bestii", Nala w "Królu Lwie", czy Dżasmina w "Alladynie".

Piosenkarka ma dwie córki - dziewięcioletnią i 25-letnią. Ta starsza wyrosła na prawdziwą piekność, co świadczy o tym, że urodę z pewnością odziedziczyła po mamie!

Paula Łopucka na swoim koncie na Instagramie świetnie odnajduje się w modelingu, co widać na publikowanych przez nią fotografiach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Paula Łopucka (@paulalopucka)

Co o tym sądzicie? Czy 25-latkę również czeka zawrotna kariera w show-biznesie?

O tym się mówi: Zbigniew Zamachowski zabrał głos w sprawie swojego romansu i rozstania z żoną. Padły ostre słowa

Zerknij też tutaj: Elżbieta Witek w ostrych słowach zwróciła się do opozycji. "To jest mało honorowe". Co wzburzyło marszałek Sejmu