Ida Nowakowska to prawdziwa pracoholiczka - chociaż już od dwóch miesięcy jest matką, to nie pozwala sobie nawet na moment wytchnienia. Zaledwie tydzień po narodzinach synka pojawiła się na planie programu "Dance Dance Dance", a obecnie regularnie chodzi do pracy w "Pytaniu na śniadanie".

Wielu internautów zarzuciło Idzie, że stawia karierę wyżej niż własne dziecko. Gwiazda postanowiła położyć kres tym pogłoskom, dzieląc się kulisami swojej pracy. Wiele matek mogłoby jej pozazdrościć!

Przepis na udane macierzyństwo? Praca w TVP

Mogłoby się wydawać, że przez swój udział w licznych telewizyjnych programach Ida zaniedbuje swojego nowonarodzonego syna i stawia go niżej od własnej kariery. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że Nowakowska dba o pociechę nawet... w czasie pracy. Jak to możliwe?

Wygląda na to, że Telewizja Polska stanęła na wysokości zadania i zaoferowała prezenterce naprawdę godne warunki pracy. Mały synek regularnie pojawia się wraz z mamą w studiu, a młoda rodzicielka nie spuszcza go z oka nawet na chwilę.

"Wiem, że nie każda mama może przebywać w pracy razem z dzieckiem, robić sobie przerwy na karmienie i przytulanie dzidziusia" - zwierzyła się Nowakowska.

Dodatkowo Ida zdradziła, jak wygląda obecnie jej grafik. Okazuje się, że w całym tygodniu pracuje tylko przez jeden dzień! Przez pozostałe sześć może się natomiast w pełni poświęcić wychowywaniu synka.

Ogromnym wsparciem w zajmowaniu się niemowlakiem jest również mąż gwiazdy - Jack Herndon. On również stara się jak może, by zapewnić potomkowi godne życie. Poodbno wychodzi mu to naprawdę dobrze!

"Spodziewałam się, że będzie dobrym tatą, ale zaskoczyło mnie, jak przestawia swój grafik w pracy i walczy o to, żebyśmy mogli się wymieniać przy małym. Imponuje mi tym. Chcemy być najlepszymi rodzicami na świecie i robimy wszystko, żeby tak było" - mówiła zachwycona Ida.

Takich rodziców można chłopcu tylko pozazdrościć!

Zobacz także: Czy Doda znalazła pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny? Tajemniczy Max Hodges pokonał dla niej tysiące kilometrów

Może cię zainteresować: Klaudia Halejcio skarży się na trudności w macierzyństwie. Podzieliła się ważnym problemem. Internauci są oburzeni

Pisaliśmy również o: Cała prawda o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Para przerwała milczenie. Co stoi za rozpadem związku podróżników