Kilka miesięcy temu w media pojawiła się prawdziwie sensacyjna wiadomość. Portale plotkarskie prześcigały się w pisaniu artykułów na temat kryzysu Dody i jej męża, Emila Stępnia.

W ostatnim czasie znana artystka potwierdziła plotki i szczerze wyznała, że jej związek z Emilem Stępniem się zakończył. Doda nie chciała jednak szczegółowo opowiadać o rozstaniu, bo jest to dla niej wciąż ciężki i smutny temat.

Czy Doda znalazła pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny?

Na początku roku w mediach pojawiała się również informacja o rzekomym romansie Dody. Ponoć znaną artystkę miało coś łączyć z amerykańskim modelem. Mało tego, chłopak miał nawet oświadczyć się piosenkarce w Turcji.

Rzekomym kochankiem gwiazdy miałoby być amerykański model Max Hodges. Mężczyzna na początu roku zamieścił masę dwuznacznych fotografii z Dodą. Na niektórych z nich nawet się całowali.

Doda i Max Hodges,instagram
Doda i Max Hodges,instagram
Doda i Max Hodges,instagram

Doda i Max Hodges,instagram
Doda i Max Hodges,instagram
Doda i Max Hodges,instagram

Polskie media szybko zainteresowały się tym tematem, a opublikowane przez Maxa zdjęcia szybko się rozprzestrzeniły. Wtedy mężczyzna usunął swój profil na Instagramie.

Tajemniczy Max Hodges pokonał dla niej tysiące kilometrów

40-letni Max Hodges po krótkiej przerwie wrócił jednak na Instagrama i opublikował kolejne zaskakujące zdjęcie. Okazuje się, że mężczyzna pokonał tysiące kilometrów po to, by spotkać się z Dodą w Warszawie.

Jak myślicie, łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO