Maciej Orłoś to już prawdziwa ikona polskiego dziennikarstwa. Chociaż ostatnio nie pojawia się w telewizji, to jego wieloletnia obecność w "Teleexpressie" na zawsze zapadła Polakom w pamięć.

Jak na prawdziwego gwiazdora przystało, Orłoś bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych - a w szczególności na Instagramie. Publikuje tam wycinki ze swojego prywatnego życia, dzieli się z fanami nowymi projektami, a także pozuje na tle własnego mieszkania. To właśnie te ostatnie kadry sprawiły największe wrażenie na internautach. Jak prezentuje się lokum dziennikarza?

Cztery kąty Orłosia robią wrażenie

Dziennikarz od samego początku związany jest ze stolicą - w Warszawie się urodził, wychował, uczył, a później także pracował. Również w największym polskim mieście postanowił uwić swoje gniazdko - wraz z rodziną zamieszkuje przytulne mieszkanie na jednej z warszawskich ulic.

Niektórych może niezwykle zdziwić wygląd mieszkania Orłosia - wielu spodziewało się z pewnością po dziennikarzu oszałamiających luksusów. Ten w wystroju mieszkania postawił jednak na wygodę i funkcjonalność - nie przeszkadza to jednak w tym, by jego lokum prezentowało się naprawdę imponująco!

W mieszkaniu Orłosia znajduje się wiele atrakcji - jedną z nich może być pokaźna kolekcja płyt winylowych, jaką szczyci się dziennikarz. Każdy meloman z pewnością znalazłby w niej coś dla siebie.

fot. Instagram
fot. Instagram

To nie koniec związków prezentera z kulturą - w jego domu znajduje się również ogromny regał, wypełniony po brzegi książkami. Stanowią one nie tylko wartość intelektualną, ale i estetyczną - doskonale sprawdzają się jako tło, kiedy Orłoś zmuszony jest pracować zdalnie.

Mieszkanie dziennikarza jest również przyjazne dla zwierzaków. Rezyduje w nim duży, bury kot, który czuje się w domu jak ryba w wodzie i chętnie wyleguje się na salonowej kanapie.

fot. Instagram
fot. Instagram

Ogromne wrażenie robi również stylowa i funkcjonalna kuchnia, w której dziennikarz stawia pierwsze kroki swojej kulinarnej podróży. Chociaż sam przyznaje, że w gotowaniu nie jest najlepszy, to przyrządzanie nawet prostych potraw musi być w takiej kuchni prawdziwą przyjemnością.

Dziennikarzowi udało się urządzić naprawdę przytulne gniazdko!

Zobacz także: Zmiany w przepisach ruchu drogowego. Znacznie wyższe mandaty to nie wszystko. Wielu będzie niezadowolonych. Co się zmieni

Może cię zainteresować: Magda Gessler znowu zaskakuje metamorfozą, czy to tylko złudzenie? Media społecznościowe zdradzą wszystko

Pisaliśmy również o: Najnowsza prognoza pogody na weekend nie wygląda zbyt obiecująco. Czy to oznacza, że czekają nas kolejne burze