Agnieszka Woźniak-Starak prawie dwa lata temu przeżyła ogromną osobistą tragedię tracąc ukochanego męża w wypadku na jeziorze Kisajno.

Po śmierci Piotra Woźniak-Staraka, prezenterka wycofała się z życia publicznego i telewizji na dłuższy czas. Ostatnio jednak widać, że coraz chętniej otwiera się ponownie na świat i nowych znajomych.

Wyjazd na Mazury

Dziennikarska skorzystała z długiego weekendu oraz pięknej pogody, i wybrała się na Mazury. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie ze stadniny w Gałkowie należącej do Karoliny Ferenstein.

Korzystając z okazji, Agnieszka Woźniak-Starak miała okazję rozwinąć swoje ostatnie hobby czyli jazdę konną. Towarzyszył jej nieznany mężczyzna, z którym zapozowała uśmiechnięta do wspólnego zdjęcia.

Nowy przyjaciel

Zdjęcia wywołały lawinę komentarzy o nowego znajomego dziennikarki TVN oraz zachwyty nad świetną formą Agnieszki Woźniak-Starak.

Jak się okazuje, mężczyzna ze zdjęć to trener Tomek, który pomaga w szkoleniu gwiazdy w jeździe konnej w stadninie.

Prezenterka ujawniła, że nie zawsze jest tak różowo jak na zdjęciach, a psikusa sprawiła im pogoda.

„Chwilę potem tak zmokliśmy, że jeszcze leżę pod kocem i się trzęsę, więc nie zazdrość” - odpisała Agnieszka Woźniak-Starak w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Jak wam się podoba jej nowe hobby?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. Aktorka podpadła ostatnio wielu fanom i koleżankom z show-biznesu. Co się stało

Jak informował portal „Życie.news”: Konflikt Mariana Lichtmana i menadżera Krzysztofa Krawczyka wciąż trwa. To nieprawdopodobne, jakiego SMS-a dostał przyjaciel artysty

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Wielka radość w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Na świecie jest już drugie dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jakie imię dostała dziewczynka

Sprawdź także ten artykuł: Mroczne sekrety i myśli to specjalność tych znaków zodiaku. Astrolodzy wskazują na kogo powinniśmy uważać i jakich znaków sygnałów wypatrywać