Katarzyna Dowbor jest znana z programu „Nasz nowy dom”. Widzowie bardzo polubili pełną wigoru oraz wiecznie uśmiechniętą prowadzącą show.

Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu „Nasz nowy dom”

Jej program można oglądać na antenie telewizyjnego Polsatu. Lubiana gwiazda bardzo angażuje się w sprawy każdej rodzinie, której pomaga w ramach swojego show.

Katarzyna Dowbor podróżuje z ekipą remontową. Ich zadaniem jest pomoc wybranym polskim rodzinom i zapewnienie im dobrych warunków do życia.

Katarzyna Dowbor / YouTube:  Plotki Rozrywka
Katarzyna Dowbor / YouTube: Plotki Rozrywka

Przemiany starych, często niemal walących się domów w przepiękne miejsca, w których aż miło zamieszkać, odbywają się na przestrzeni zaledwie kilku dni.

Głównym założeniem popularnego programu ,,Nasz nowy Dom”, emitowanego na kanale Polsat, jest pomaganie najbardziej potrzebującym.

Jak zachowywali się sąsiedzi uczestników show?

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Dowbor opowiedziała, jaka jest reakcja sąsiadów na ekipę programu „Nasz nowy dom”. Okazuje się, że w większości przypadków są oni bardzo przyjaźni i pomocni.

Sąsiedzi przychodzą do ekipy show z pysznymi ciastami i innymi przekąskami. Bardzo często pomagają oni również w poremontowym sprzątaniu.

Nasz nowy dom/Youtube @Polsat
Nasz nowy dom/Youtube @Polsat

W 90 procentach przypadków są bardzo fajne reakcje sąsiadów, bardzo często mówią "O dobrze, że im robicie, bo żyło im się ciężko"

- zdradziła Katarzyna Dowbor.

W trakcie trwania zdarzały się jednak przykre sytuacje, gdzie sąsiedzi byli zazdrośni i utrudniali prace remontowe. Na szczęście było ich naprawdę niewiele.

„Nasz nowy dom”. Źródło: Youtube Hattori Hanzō
„Nasz nowy dom”. Źródło: Youtube Hattori Hanzō

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO