Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są parą już od kilku lat. Wydają się doskonale uzupełniać i być ze sobą szczęśliwi. Nic dziwnego, że już od jakiegoś czasu marzyli o wspólnym dziecku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan doczekali się ukochanego dziecka

Małgosia mówiła wprost, że starają się o potomka. Ich starania trwały ponad 3 lata, w tym czasie celebrytka raz straciła ciążę bliźniaczą w niemal 11. tygodniu. Gdy im się w końcu udało, nie posiadali się z radości.

Fani dowiedzieli się o ciąży gwiazdy chwilę przed świętami Bożego Narodzenia. Od tamtego momentu wszyscy obserwowali rosnący brzuszek Małgosi Rozenek-Majdan. W ostatnich tygodniach fani wręcz nie mogli się doczekać porodu.

Henryk Majdan, syn pary, przyszedł na świat 10 czerwca przez cesarskie cięcie. Jako pierwszy poinformował o tym Radosław Majdan.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan z pierwszego małżeństwa świętował 15. urodziny

Małgosia Rozenek-Majdan często publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnim czasie gwiazda TVN-u opublikowała na Instagramie masę zdjęć swojego najstarszego syna, Stanisława.

Chłopiec skończył już 15 lat. Zarówno on, jak i średni syn Małgosi – Tadeusz, są owocem jej długoletniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Fani zauważyli, że chłopiec bardzo przypomina ojca. Widzicie podobieństwo?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO