Jak podaje portal "Pudelek", Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pochwalić się tym, jak wygląda śniadanie w jej domu. Wszystko wygląda wprost perfekcyjnie!

Śniadanie u Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia dzielić się z obserwatorami kadrami ze swojego prywatnego życia. Celebrytka nie narzeka ostatnio na brak zajęć. Pracuje na planie najnowszego filmu Patryka Vegi, do tego jest mamą na pełen etat. Im bardziej napięty grafik, tym bardziej żona Radka Majdana docenia spędzane wspólnie chwile.

W środę Małgorzata Rozenek-Majdan mogła się nacieszyć rodzinnym śniadaniem. Przy stole widzimy Perfekcyjną panią domu, Radka, którego Małgosia czule nazywa "Pysiulem", małego Henia oraz dwa psy. Dwaj starsi synowie celebrytki ze względu na nauczanie zdalne, nie mogli jeść z resztą rodziny.

Przy okazji Małgorzata Rozenek pochwaliła się tym, jak wygląda jej jadalnia. Na zdjęciu prezentuje się wyjątkowo okazale. Suto zastawiony drewniany stół z rzeźbieniami otoczony jest krzesłami w dwóch kolorach. Reszta pomieszczenia utrzymana jest w jasnych i ciepłych barwach.

Fani nie kryją zachwytów, czemu dali wyraz w licznych komentarzach zamieszczonych pod zdjęciem. Nie brakuje wyrazów podziwu zarówno dla rodzinki Majdanów, jak i dla przepięknego stołu, który stanowi centralny punkt jadalni.

Jak podoba się wam śiadanie w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Jacek Braciak postanowił zdradzić, co naprawdę dzieje się za kulisami TVN. Aktor nie przebiera w słowach. Jego wypowiedź naprawdę ścina z nóg

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywale przykre wieści dla wszystkich fanów żużlu. Nie ma już wśród nas Zenona Plecha, jednego z najwybitniejszych sportowców w historii Polski

O tym się mówi w Polsce: Nieznane dotychczas informacje o małżeństwie Donalda Tuska ujrzały właśnie światło dzienne. Żona ukrywała przed nim pewien sekret. O co chodzi

O tym się mówi na święcie: WHO ujawniło wstrząsające informacje. Tak źle jeszcze nie było. O co chodzi