W ostatnim czasie zachowanie Edyty Górniak jest co najmniej osobliwe. Polska diwa wygłasza swoje opinie na temat koronawirusa oraz ogólnej sytuacji na świecie.

Zdaniem wokalistki wszystko to jest spiskiem „rządu światowego”, a koronawirus i szczepienia to skuteczna realizacja planu zmniejszenia liczby ludzi na świecie, którą przed laty zapowiedział Bill Gates.

Edzia utrzymuje, że osoby, które zaraziły się koronawirusem i leżą w szpitalu, są statystami. Uważa, że zamiast szczepień na COVID-19 można po prostu… suplementować witaminy C i D oraz jeść oregano. Specjaliści już kilka dni temu zwrócili uwagę, że wygłaszane przez nią „mądrości” są szkodliwe. Teraz zareagowała także Magda Gessler.

Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram
Magda Gessler. Źródło: Instagram

Magda Gessler skomentowała słowa Edyty Górniak

Magda Gessler postanowiła wypowiedzieć się na temat „wykładów” Górniak. Choć słuchanie ich może być zabawne, nie należy zapominać, że przekazywanie fake newsów jest szkodliwe.

Wcześniej piosenkarka doczekała się odpowiedzi ze strony „statystów”, czyli m.in. chorego posła Jerzego Polaczka.

Teraz w mediach społecznościowych Magdy Gessler pojawił się krótki wpis ze zdjęciem Edyty.

„Fałszujesz koleżanko” – skwitowała krótko restauratorka.

Edyta, choć obiecywała, że odetnie się od internetu, „wróciła” i postanowiła odpowiedzieć na słowa Gessler w instastories. Jej odpowiedź budzi niesmak. Określiła to, co napisała Gessler, „słowami wagi ciężkiej”, a następnie twierdziła, że „warto oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje”. Dopisała także nietaktowny komentarz, że „nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej”.

Myślicie, że Edyta Górniak swoje wypowiedzi o wielkim spisku światowego rządu, depopulacji, statystach w szpitalach i oregano zamiast szczepienia oparła na „prawdziwych wypowiedziach”? Chcielibyśmy poznać źródła.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZATRWAŻAJĄCY INCYDENT NA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE. FUNKCJONARIUSZ OMYŁKOWO POSTRZELIŁ FOTOREPORTERA. RZECZNIK STOŁECZNEJ POLICJI PRZEPRASZA

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST