Sylwia Bomba zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Od czasu występu w telewizji, internauci na bieżąco śledzą losy dziewczyny.

W jej życiu pojawiły się ogromne zmiany. Jakiś czas temu Sylwia Bomba została mamą, a na jej instagramowym koncie królują urocze zdjęcia córeczki.

Sylwia Bomba pokazała uroczy pokoik córki

Show telewizji TTV "GoogleBox. Przed telewizorem” polega na tym, że uczestnicy komentują to, co widzą na ekranie. Format ten zyskał dużą popularność, a niektórzy z występujących tam uczestników sławę.

Dzięki udziałowi w show Sylwia Bomba jest prawdziwą celebrytką, której losy na Instagramie śledzą tłumy internautów.

Obserwatorzy Sylwii Bomby w pewien sposób uczestniczą w jej prywatnym życiu. 9 grudnia 2018 roku razem powitali na świecie pierwsze dziecko celebrytki, Antosię.

Obserwatorzy są pod wrażeniem wystroju pokoju Antosi

Internauci są zauroczeni cudowną dziewczynką Pod zdjęciami Antosi zawsze pojawia się masa pozytywnych komentarzy.

W ostatnim czasie Sylwia Bomba opublikowała również zdjęcie z pokoju córki. Trzeba przyznać, że Antosia jest szczęściarą. Jej cztery kąty wyglądają naprawdę uroczo.

Pokój dziewczynki jest jasny i przestronny. Królują w nim jasne barwy. Uwagę internautów zwróciło królewskie łóżko Antosi oraz oryginalny fotel. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO