„Ślub od pierwszego wejrzenia” jest programem w którym opierając się na portrecie psychologicznym łączy się ze sobą teoretycznie idealnych kandydatów. Większość prób kończy się jednak rozwodem, co świadczy o tym, że miłości nie da się zaplanować.

Po programie zostają jednak przyjaźnie, których nie da się rozbić. Dowodem na to jest wspólne spotkanie uczestników show.

Wielkie spotkanie uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Bohaterowie różnych edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” mają ze sobą stały kontakt i nawet od czasu do czasu się ze sobą spotykają. Teraz uczestniczy spędzili ze sobą długi weekend.

Na zdjęciu opublikowanym przez Wojtka z czwartej edycji show możemy zobaczyć jego żonę Agnieszkę, Martynę Końcę z trzeciej edycji, Jacka z pierwszej edycji, Izę i Kamila oraz Igę z piątej odsłony "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Taki długi weekend to ja lubię. Żona, przyjaciele i chillout

- napisał pod postem uczestnik czwartej edycji show, Wojtek Janik.

Fani byli zachwyceni wspólnym zdjęciem bohaterów

Jak widać, ze zgromadzonych osób przetrwały jedynie dwie pary – Wojtek i Agnieszka oraz Iza i Kamil. Ponadto do par dołączyło również trzech singli.

Wojtek i Agnieszka pobrali się w lutym 2019 roku. Pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło i widać było, że są dla siebie stworzeni.

W przypadku Izy i Kamila było nieco inaczej. Para na początku swojego związku miała mały kryzys, które jednak finalnie udało im się zażegnać.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO