Kamil Durczok swego czasu był jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Były pracownik TVN-u od jakiegoś czasu próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Okazuje się, że całkiem nieźle mu to wychodzi.

W zeszłym roku Kamil Durczok przechodził poważny kryzys zawodowy. Dziennikarz ciężko przeżył rozstanie z partnerką oraz spowodował wypadek pod wpływem alkoholu.

Kamil Durczok ma za sobą ciężki okres

W czerwcu Kamil Durczok wyznał, że ma problemy z alkoholem. Co więcej, ogłosił swoją nieobecność w mediach społecznościowych – wszystko ze względu na kłopoty ze zdrowiem.

Jak przypomina Pomponik, dziennikarz deklarował wówczas, że jego celem jest walka o poprawę zdrowia. Spekulowano, że wszystko to przez nowotwór, który już kiedyś był problemem Durczoka.

Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com
Kamil Durczok. Źródło: youtube.com

Okazało się jednak, że choroba, którą miał na myśli dziennikarz, to nie nowotwór. Teraz Kamil Durczok ma się już lepiej, wygląda także na to, że zaczyna mu się układać również w sferze uczuciowej.

Mieszkanie Kamila Durczoka urządzone jest męską ręką

Kamil Durczok z chęcią publikuje prywatne zdjęcia ze swojego mieszkania. Jak widać na kilku fotografiach, towarzystwa dziennikarzowi stale dotrzymuje uroczy owczarek niemiecki.

W sieci były prezenter TVN publikuje również zdjęcia swojego nowego domu. Trzeba przyznać, że mężczyzna ma gust – wnętrza wyglądają bardzo stylowo.

Jego nowoczesny dom jest zlokalizowany w Szczyrku. Kamil Durczok pokazał na Instagramie ogromny taras, dużą bibliotekę, czy przestrzenny salon. Trzeba przyznać, że te widoki robią ogromne wrażenie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO