Danuta Holecka bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej uznanych dziennikarek Telewizji Polskiej, która wśród swoich współpracowników cieszy się ogromnym szacunkiem i uchodzi za autorytet. Kobieta od niemal trzydziestu lat związana jest z telewizją.

Danuta Holecka stała się twarzą „Wiadmości TVP”

Co ciekawe, Danuta Holecka nie ma wykształcenia dziennikarskiego - skończyła ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto, uczęszczała także do liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie.

Danuta Holecka/ screen youtube
Danuta Holecka/ screen youtube
Danuta Holecka/ screen youtube

To właśnie brak wykształcenia dziennikarskiego prawdopodobnie sprawił, że kobieta przez wiele lat nie była doceniona i dopiero od 2016 roku możemy oglądać ją w głównym wydaniu „Wiadomości” na TVP. Wcześniej dziennikarka występowała w stacjach TVP Polonia czy TVP3.

Znajomy Danuty Holeckiej z dawnych lat zdradził jej tajemnicę

Dawny znajomy Danuty Holeckiej, Filip Łobodziński, zdradził, jakie przezwisko nosiła kilka lat temu znana dziennikarka. Mężczyzna współpracował z Holecką, gdy ta rozpoczynała swoją przygodę w telewizji w latach 90.

Danuta Holecka / YouTube:  Naczelny Lewak
Danuta Holecka / YouTube: Naczelny Lewak

Ze względu na to, że Danuta Holecka pracowała wcześniej w jednym z warszawskich kasyn, znajomi w pracy nazywali ją „krupierką”. W rozpowie z portalem wp.pl Filip Łobodziński zdradził również, że Danuta Holecka szybko zaszła w ciążę przez co ponownie znikła z pracy.

Po krótkiej przerwie kobieta wróciła jednak do pracy i świetnie odnalazła się w roli dziennikarki. Od 1 maja 2019 Danuta Holecka jest szefem głównego wydania „Wiadomości”.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO