Od pewnego czasu w mediach krążą plotki o tym, że Jennifer Lopez szybko pocieszyła się po rozstaniu z rzekomo zdradzającym ją Alexem Rodriguezem i w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Jednak paparazzi szybko wyłapali, że nie chodzi wcale o kogoś zupełnie nowego, a o dawnego ukochanego J.Lo, aktora Bena Afflecka!

Parę widziano razem na siłowni i w kilku innych miejscach, a zdjęcia nie szczędzących sobie czułości zakochanych obiegły niemal cały świat. Zainteresowani nie komentowali i wciąż nie komentują tego, czy naprawdę są parą. Jednak fotoreporterom znów udało się sfotografować ich w dość jednoznacznej sytuacji!

Jennifer Lopez związana z Benem Affleckiem? Dawni kochankowie złapani przez paparazzi w drodze do restauracji

Choć Jennifer Lopez i Alex Rodriguez przez blisko cztery lata byli stawiani za wzór wśród hollywoodzkich par i traktowani jako „power couple” to ich historia zakończyła się z hukiem. Media zaczęły donosić o kryzysie między piosenkarką a bejsbolistą, a także o tym, że sportowiec miał być niewierny wobec J.Lo. Para rozstała się jakiś czas temu.

Jednak Jennifer Lopez znalazła pocieszenie w ramionach swojego ukochanego sprzed lat, czyli Bena Afflecka. Paparazzi niejednokrotnie złapali parę na spędzaniu czasu w swoim towarzystwie, a wiele wskazuje na to, że romans jest w pełnym rozkwicie.

Para miała niedawno wypoczywać w domu aktora w Montanie. Widywano ich również razem w posiadłości J.LO w Miami, gdzie przyłapano ich razem w siłowni, a na ręce aktora widoczny był podarowany mu przez Lopez wiele lat temu zegarek.

Para przestała się jednak ukrywać i dała uchwycić fotoreporterom w drodze do jednej z restauracji w Hollywood. Zakochani publicznie okazywali sobie czułości, zatem nie ma już wątpliwości, że łączy ich uczucie.

Jak informował portal "Życie": MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

Przypomnij sobie: AGNIESZKA CHYLIŃSKA POSTANOWIŁA POUKŁADAĆ SWOJE ŻYCIE I WYBRAŁA CAŁKIEM NOWĄ DROGĘ. GWIAZDA PLANOWAŁA WIELKIE ZMIANY OD DAWNA. DZIĘKUJE WIELU OSOBOM

Portal "Życie" pisał również: DO MEDIÓW TRAFIŁY SMUTNE INFORMACJE O MAMIE ANNY PRZYBYLSKIEJ. MATKA UKOCHANEJ PRZEZ POLAKÓW AKTORKI PILNIE TRAFIŁA DO SZPITALA. WIADOMO DLACZEGO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEKAZAŁ POLAKOM NAJNOWSZĄ WIZJĘ, KTÓRA DOTYCZY NAJBLIŻSZYCH TYGODNI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE BĘDZIE ZACHWYCONA TYM, CO POWIEDZIAŁ