Daniel Martyniuk chętnie relacjonuje swoje codzienne życie w mediach społecznościowych. Jego „dokonaniami” często zajmują się także media plotkarskie.

Pełnoprawny celebryta

Przez dłuższy czas syn Zenka Martyniuka był w centrum uwagi mediów ze względu na liczne skandale, w których brał udział.

Przede wszystkim chodzi tu o głośny rozwód, przykre zachowanie w stosunku do byłej żony, a nawet problemy z policją i prawem.

Za jazdę pod wpływem substancji zakazanych Daniel Martyniuk najpierw stracił prawo jazdy, a za drugim razem został zakazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Usłyszał także wyrok trzech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata za obrazę funkcjonariuszy policji.

Swoją karę odpracowywał przez kilka miesięcy pracując społecznie na cmentarzu w Białymstoku gdzie porządkował teren.

Jednocześnie na bieżąco relacjonował wszystko na Instagramie chwaląc się nową dziewczyną czy ostatecznym uporządkowaniem swoich relacji z byłą żoną i córeczką Laurą.

Zmiana na lepsze?

Teraz celebryta pochwalił się fotografią z wakacji. Można na niej zobaczyć słońce i piękną plażę.

Jak widać na Instagramie, Daniel Martyniuk wybrał się do popularnego Sopotu gdzie może się zrelaksować spacerując po molo i przy okazji podziwiając piękne widoki.

Wygląda na bardziej spokojnego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To już kolejna pomyłka w popularnym programie! Prowadzący „Dzień Dobry TVN” popełnił spory błąd

Jak informował portal „Życie.news”: Jolanta Kwaśniewska ma za sobą kolejny rok życia. Była Pierwsza Dama świętowała swoje urodziny. Mało kto powiedziałby, że osiągnęła już taki wiek

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Rodzina Królewska ma już dalekosiężne plany względem Harry’ego, Meghan i ich dzieci. Czy zgodzą się na prośbę królowej Elżbiety II

Sprawdź także ten artykuł: Proste i sprawdzone sposoby na czyszczenie fug między kafelkami. Podpowiadamy jak o nie porządnie zadbać minimalnym kosztem pieniędzy i czasu