Meghan Markle i książę Harry po odejściu z rodziny królewskiej i licznych rewelacjach, które ujawnili w tym roku, nie mają najlepszej opinii w Wielkiej Brytanii oraz zbyt dobrych relacji z brytyjskimi bliskimi.

Para obecnie mieszka w Santa Barbara w pobliżu innych celebrytów i skupia się na budowaniu swojego wizerunku jako ekspertów od zdrowia psychicznego. Wychowują syna Archiego i czekają na narodziny swojej córeczki.

Mimo wszystko, królowa Elżbieta II pragnie zachować więź z krnąbrnym wnukiem oraz jego rodziną i ma już względem nich plany na przyszły rok.

Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC
Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC

Długo oczekiwana uroczystość

W przyszłym roku na Wyspach szykuje się ogromne święto. Królowa będzie obchodziła 96 lat oraz Platynowy Jubileusz czyli 70-lecie na tronie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Mieszkańcy będą mieli wolne od 2 do 5 czerwca.

Już teraz wiadomo, że z okazji Trooping the Color odbędzie się wiele ważnych imprez i wydarzeń zorganizowanych przez Pałac Buckingham. Oczekuje się, że udział weźmie cała rodzina, w tym także Harry, Meghan i ich dzieci.

„Archie skończy trzy lata przed przyszłorocznym wydarzeniem. Meghan ma urodzić tego lata córeczkę, która będzie miała niespełna rok, gdy Trooping the Color odbędzie się w 2022 roku” – podaje jeden z amerykańskich portali.

Myślicie, że przyjadą do Wielkiej Brytanii z okazji święta królowej Elżbiety II?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiedy wejdzie w życie zapowiadany przez rząd Polski Ład? Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos na ten temat

Jak informował portal „Życie.news”: Znana aktorka cała zapłakana. Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojące nagranie w mediach społecznościowych. Co się jej stało

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Maciej Dowbor zakpił z prezydenta publikując krótkie nagranie w mediach społecznościowych. Co pokazał na nim prezenter? Internauci są rozbawieni

Sprawdź także ten artykuł: Minister zdrowia zapowiedział wielkie luzowanie obostrzeń pandemicznych. Kto może oczekiwać dobrych wiadomości w najbliższym czasie