Ostatnio spore zaniepokojenie u części fanów wywołał filmik, który Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Aktorka pokazuje się na nim cała zapłakana i nie potrafi wydusić z siebie ani słowa. Widać, że przeżywa jakieś trudne chwile lub ma za sobą przykre doświadczenie.

Co się stało?

Jak się okazuje, Katarzyna Skrzynecka nie ma jednak żadnych poważniejszych kłopotów w życiu osobistym, które skłaniałyby ją do publicznego płaczu. Całe nagranie pokazane na Instagramie to jej przygotowanie do roli.

Obecnie aktorka gra w serialu „Na dobre i na złe”. Wciela się tam w rolę Docent Aliny.

„… gdy bardzo pragniesz pomóc…a nie zawsze się da …. w roli Docent Aliny… Dziś wieczorem o 20:50” – podpisała opublikowany filmik Katarzyna Skrzynecka.

Wynika z tego, że to jej bohaterkę spotka trudna sytuacja skłaniająca do płaczu.

Fani komentują

Obserwujący konto aktorki na Instagramie podzielili się swoją opinią na temat nagrania. Większość jest pod dużym wrażeniem jej talentu aktorskiego, jej płacz wyglądał bardzo wiarygodnie.

„Pani Kasiu, znakomita kreacja aktorska👏 Bardzo lubię Pani postać:) Jakiś czas temu po dłuższej przerwie zaczęłam znowu oglądać Na dobre i na złe dla dwóch postaci... Falko i docent Aliny🙂 Pozdrawiam serdecznie🤗😘” – napisała jedna z fanek.

Zgadzacie się z tymi opiniami? Oglądacie serial „Na dobre i na złe”?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiedy wejdzie w życie zapowiadany przez rząd Polski Ład? Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos na ten temat

Jak informował portal „Życie.news”: Popularny dyskont podał nowe godziny otwarcia przed długim weekendem by rozładować ruch. Wiadomo kiedy będzie można zrobić jeszcze zakupy

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Maciej Dowbor zakpił z prezydenta publikując krótkie nagranie w mediach społecznościowych. Co pokazał na nim prezenter? Internauci są rozbawieni

Sprawdź także ten artykuł: Odeszła popularna aktorka. Była znana z wielu cenionych seriali i filmów. Kondolencje płyną z całego świata