Jennifer Lopez to niekwestionowana gwiazda na arenie międzynarodowej - nie ma bowiem osoby, która nie znałaby tej kultowej postaci, tak ważnej dla współczesnej muzyki. Pomimo międzynarodowej kariery, w życiu prywatnym jednak piosenkarka nie miała tyle szczęścia.

Paparazzi uchwycili wystrojoną Jennifer Lopez na lotnisku w towarzystwie dzieci

Kobieta ma za sobą kilka nieudanych relacji. W 2017 roku związała się z Alexem Rodriguezem, a ich relacja zapowiadała się naprawdę dobrze.

Para zaręczyła się w roku 2019, jednak później w sieci pojawiały się spekulacje o licznych zdradach mężczyzny. Finalnie para się rozstała.

Co zaskakujące, Jennifer Lopez wróciła do swojego dawnego partnera, Bena Affleck’a. Ponoć para świetnie się dogaduje i planuje wspólną przyszłość.

Obydwoje mają jednak dzieci z poprzednich związków i część wolnego czasu muszą poświęcić właśnie swoim pociechom.

Jennifer Lopez od lat zachwyca swoją formą

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali Jennifer Lopez na lotnisku w towarzystwie swoich dzieci - Emme i Maximiliana. Gwiazda wyglądała obłędnie.

Niejedna nastolatka może pozazdrościć formy 50-letniej Jennifer Lopez. Gwiazda miała na sobie czarną obcisłą bluzkę, podarty jeansy oraz wysoki szpilki na platformie.

Widać, że wciąż ciężko trenuje, bo jej figura wygląda rewelacyjnie. Jennifer wsiadała z dziećmi na pokład swoje prywatnego samolotu.

Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO