Najnowsze informacje dotyczące Jennifer Lopez oraz jej partnera, Alexa Rodrigueza właśnie ujrzały światło dzienne! Czy to koniec związku? Jennifer Lopez komentuje spekulacje o rozstaniu z dotychczasowym partnerem. Internauci zauważyli także jeden, mały szczegół. O co chodzi? Czy wszystko już zostało wyjaśnione?

Jennifer Lopez to niekwestionowana gwiazda na arenie międzynarodowej - nie ma bowiem osoby, która nie znałaby tej kultowej postaci, tak ważnej dla współczesnej muzyki. Pomimo międzynarodowej kariery, w życiu prywatnym jednak piosenkarka nie miała tyle szczęścia.

Kobieta ma za sobą kilka nieudanych relacji, a związek z Alexem Rodriguezem, który trwał od roku 2017 zapowiadał się naprawdę dobrze.

Czy to koniec relacji?

Para zaręczyła się w roku 2019, jednak od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się spekulacje o licznych zdradach mężczyzny. Okazuje się, że ich związek nie przetrwał tej próby, o czym poinformowała sama J.Lo.

- Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele (...). Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. - powiedziała gwiazda.

Fani zauważyli, że Jennifer Lopez polubiła w mediach społecznościowych bardzo wymowny cytat - są oni pewni, że dotyczy związku z Rodriguezem.

- Nie każ jej myśleć, że ci zależy, kiedy nigdy się o nią nie troszczyłeś. Nie pozwól im manipulować. Ile razy ktoś usłyszałaś „kocham cię” od kogoś, kto nadal traktował Cię jak gówno. - brzmi cytat.