Beata Tadla to popularna dziennikarka. Jej poprzednie relacje były szeroko komentowane przez media oraz fanów.

Przypomnijmy – dziennikarka wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”. W tanecznym show pojawiła się razem z Jarosławem Kretem, który w trakcie trwania programu podczas jednego z wywiadów postanowił skończyć ich relację.

Zachowanie prezentera pogody utkwiło w pamięci telewidzom i internautom, którzy nie kryli oburzenia tym, jak potraktował Beatę Tadlę.

Szczęśliwa Beata Tadla zachwyca na ściance

Następny związek dziennikarki też szybko się skończył. Beata Tadla nie straciła jednak pogody ducha i wciąż wierzyła w prawdziwą miłość.

Przyszła ona znacznie szybciej, niż można byłoby się spodziewać. W lutym tego roku Beata Tadla wyszła za mąż.

Mężem Beaty Tadli jest Michał Cebula, mężczyzna daleki od show-biznesu. Swoje szybkie zaręczyny Tadla oceniła, mówiąc, że „jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać”.

Dziennikarka pokazała się w towarzystwie męża

Michał jest biznesmen pracującym w jednej ze spółek Skarbu Państwa. Para stawiała na prywatność, a ich wspólne zdjęcia można było zobaczyć bardzo rzadko.

Tym razem Beata Tadla postanowiła jednak wybrać się z ukochanym na premierę spektaklu "Don Giovanni" do Warszawskiej Opery Kameralnej. Para między innymi zapozowała na ściance.

Fani Beaty Tadli są zachwyceni – wygląda na to, że dziennikarka w końcu odnalazła szczęście i wygląda uroczo w towarzystwie ukochanego.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO