Marcelina Zawadzka pojawiła się w świecie celebrytów w 2011 roku, gdy zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej życie było jak z bajki. Zawadzka pracowała jako prezenterka i aktorka.

Poprowadziła nawet imprezę, którą kojarzą wszyscy, czyli Sylwestra Marzeń z TVP 2 w Zakopanem. W pewnym momencie modelka musiała jednak zniknąć ze szklanego ekranu.

Odważne zdjęcia Marceliny Zawadzkiej zrobiły furorę na Instagramie

Marcelina Zawadzka została oskarżona w związku z karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych.

Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe (Art. 56. KKS), fałszerstwo faktur (Art. 271. KK), pranie brudnych pieniędzy (Art. 299. KK)

– mówiła sędzia Edyta Janiszewska.

Marcelina Zawadzka twierdzi, że „nie dokonała świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem”. W swoim oświadczeniu starała się zrzucić winę za nieprawidłowości na księgowych.

Stylizacja modelki podbiła serca fanów

Przepowiadano powrót Marceliny Zawadzkiej do telewizji na koniec sierpnia 2020 roku, jednak wciąż do tego nie doszło, a gwiazda pokazuje się jedynie w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie Marcelina dużo podróżowała. Odwiedziła miejscowość Tulum w Meksyku, a następnie wybrała się na wycieczkę objazdową po Kalifornii.

Zapewne modelka miło wspomina ten okres. W sobotę wspomniała udany wyjazd i opublikowała odważne zdjęcie ze słonecznego Los Angeles.

Pozuje na nim w wyciętym body w panterkę i jeansach z dużymi rozcięciami. Zarówno fan, jak i znajomi Marceliny byli zachwyceni jej wyglądem. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO