Niemiecki program „Germany’s Next Top Model”, czyli odpowiednik polskiego „Top Model” jest znacznie bardziej ekscytujący. Przed wybuchem pandemii show kręcone było w Los Angeles. Ponadto pojawiają się w nim gościnnie największe amerykańskie gwiazdy.

Wielka chwila w niemieckim programie „Top Model”

W tym roku casting do „Germany’s Next Top Model” odbył się online za pomocą Instagrama. Mogły w show wziąć udział kobiety, których dotyczy dyskryminacja, hejt i wykluczenie przez innych ludzi.

W programie mogliśmy poznać Ukrainkę Daschę, która przez lata była wyśmiewana przez rówieśników i nie tylko. Okazuje się, że powodem kpin była jej figura.

Widzowie podziwiali również urodę pięknej Syryjki Soulin, która musiała uciekać z pogrążonego w wojnie kraju do Niemiec.

Pierwsza transpłciowa kobieta zwyciężyła show

W czwartek odbył się finał 16. sezonu niemieckiego programu „Top Model”. W finale pojawiły się trzy panie – Romina, Soulin, Dascha oraz Alex. Wszystkie z nich miały w sobie coś wyjątkowego.

Serca widzów i jury skradła jednak Alex Mariah Peter. 23-latka jest osobą transpłciową. Ma południowoafrykańskie oraz koreańskie korzenie. Jak myślcie, zasłużyła na zwycięstwo?

Oto kilka zdjęć z niemieckiej edycji programu „Top model”. Jak widać, dzieje się tam bardzo dużo, a w jednym z odcników pojawił sie nawet sam Marcin Tyszka.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO